Сумська районна державна адміністрація

Садівської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради
Сумської області

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.08.2015 за № 173/26618, керуючись статтею 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання наказу відділу освіти Сумської районної державної адміністрації від 21.10.2015 № 260 «Про організацію державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів Сумського району», з метою забезпечення державного контролю за діяльністю навчальних закладів та планового проведення державної атестації

наказую:

1. Провести у період з 12 квітня до 26 квітня 2016 року державну атестацію Садівськоїї загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області.

2. Утворити для проведення атестації комісію (додаток 1).

3. Затвердити програму державної атестації Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області (додаток 2).

4. Довести програму державної атестації навчального закладу до відома керівника (Сергієнко В.А.) та забезпечити її виконання.

5. Вивчення членами атестаційної комісії питань, визначених програмою державної атестації, здійснити на базі навчального закладу у термін не більше 5 робочих днів (18 - 22 квітня 2016 року).

6. Членам атестаційної комісії до 22 квітня 2016 року подати голові комісії аргументовані висновки щодо результатів державної атестації Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти Д.Ф.Хохлов