Акція «Чисте довкілля»

Час початку: 14:00

Місце проведення заходу: Садівська ЗОШ

Опис :

Чи знаєте ви яка з наук виникла у світі найпершою? Виявляється, це було природознавство! Щоб вижити давні люди повинні були добре знати природу. Адже природа дає все необхідне для життя: повітря, воду, їжу. Недарма її шанобливо називають Матінкою Природою. Життя кожної сучасної людини теж залежить від природи. У народі говорять, що природа – то мудрий учитель. Вона сторицею повертає людині зроблене їй добро. Пам’ятають про це учні Садівської школи, тому активно включилися в акцію «За чисте довкілля». Школярі впорядкували територію шкільного саду. Виструнчилися рівними рядочками деревця. Ошатні, побілені, усміхаються учням, вдячні за турботливе ставлення до них. Вони обов’язково віддячать їм смачними яблуками і сливами восени. Було висаджено алею з тендітних берізок на місці несанкціонованого сміттєзвалища. Прибрана територія біля меморіалу загиблим воїнам у роки Великої вітчизняної війни. Квіти, висаджені дбайливими руками школярів, прикрасили клумби та алеї. Селищний голова Масалітіна Н.І. надала спонсорську допомогу, подарувавши школі саджанці ялинок. Сімнадцять випускників одинадцятого класу на згадку про своє перебування у стінах школи, висадили їх біля спортивного майданчику. Засяяло чистотою, затишком прибране подвір’я школи. Жодна дитина в школі не залишилася байдужою до прибирання пришкільної території. Від першокласника до випускника кожен вніс свій посильний вклад, зробивши чистішим, кращим свій маленький куточок рідної Батьківщини.
Піднімуться, зашумлять берізки, зашелестять вітами ялинки, посміхнеться рідний куточок школи, а з ним посміхнеться, прибрана людьми наша планета.