Досягнення учнів ОЗ Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за І семестр

Учні школи взяли активну участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з української мови та літератури, історії, англійської мови, біології, географії, математики, правознавства, фізики, хімії та інформаційних технологій.

Маємо такі результати:

1.Англійська мова: учень 11 класу Перепічай Вадим зайняв ІІ місце (учитель Калиш Н.М.).

2.Географія: учениця 11 класу Самсонова Ліліана – ІІ місце (учитель Воскобойникова Н.О.)

3.Історія: учениця 9 класу Наземцева Марія – ІІІ місце (учитель Мартиненко В.М.).

4.Правознавство: учениця 9 класу Камінська Вікторія – ІІІ місце (учитель Мартиненко В.М.).

5. Математика: учень 6Б класу Батурін Добриня – ІІІ місце (учитель Сергієнко Н.В.), учениця 7А класу Северин Софія – ІІІ місце (учитель Олешко Г.В.), учениця 9 класу Павленко Катерина – ІІІ місце (учитель Олешко Г.В.).

Маємо переможців ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

І місце зайняв учень 4 класу Токарев Денис (учитель Радченко О.М.);

ІІІ місце – учениця 3 класу Северин Анастасія (учитель Бережна О.О.);

ІІ місце – учень 6А класу Федірко Андрій (учитель Васюхно Н.В.).

Команда школи у складі учнів Дубовика Іллі (5 клас), Лісовенко Софії (5 клас), Мілікової Тетяни (6А клас), Германа Даніїла (6Б клас), Каплі Мар’яни (7А клас), Петренка Богдана (7А клас), Манжосової Дар’ї (8 клас), Шутька Дмитра (8 клас), Гузєвої Таміли (9 клас), Крючкова Сергія (9 клас), Снагощенко Дар’ї (10 клас), Дубовика Андрія (10 клас) здобули ІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт» (учителі Швець О.П., Голуб П.А.).

У районних спортивних змаганнях з баскетболу (хлопці) команда школи у складі учнів Мусієнка Сергія (11 клас), Ітакова Артема (11 клас), Перепічая Вадима (11 клас), Нагорного Леоніда (11 клас), Коржа Данііла (11 клас), Дубовика Андрія (10 клас), Горшкова Дмитра (10 клас), Крючкова Сергія (9 клас), Караванця Станіслава (9 клас), Шерстюка Артема (8 клас), Шутька Дмитра (8 клас) посіла ІІ місце, а Мусієнко Сергій став членом збірної команди району і брав участь у обласних змаганнях (учителі Швець О.П., Голуб П.А.).

Команда школи у складі учнів Крючкова Сергія (9 клас), Дубовика Андрія (10 клас), Нагорного Леоніда (11 клас), Коржа Данііла (11 клас) зайняли ІІ місце у районних змаганнях з військово-прикладного багатоборства (учитель Шкурат І.І.).

Кiлькiсть переглядiв: 28

Коментарi