Список учителів

Опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
на 1 вересня 2019 року

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Який предмет викладає

Висновки за результатами атестації, рік атестації

1

Сергієнко Володимир Андрійович

директор, учитель інформатики, математики

інформатика, математика

вища категорія, "учитель-методист", 2014

2

Голуб Ніна Миколаївна

заступник директора з НВР, учитель історії

курси за вибором, захист Вітчизни

вища категорія, "учитель методист", 2016

3

Варуха Олександра Олександрівна

заступник директора з НВР, учитель інформатики, англійської мови

інформатика, англійська мова

ІІ категорія, 2017

4

Лоза Валентина Михайлівна

учитель

початкові класи

вища категорія, "старший учитель"

5

Коваленко Людмила Павлівна

педагог-організатор

Не атестувалась

6

Подолінна Ольга Валеріївна

учитель

українська мова і література, курси за вибором

ІІ категорія, 2018

7

Мартиненко Валентина Миколаївна

учитель

історія, громадянська освіта, економіка, людина і світ

вища категорія, "старший учитель", 2018

8

Васюхно Наталія Василівна

учитель

Українська мова і література, курси за вибором

ІІ категорія, 2016

9

Кирюшко Оксана Сергіївна

учитель

Зарубіжна література, українська література, мистецтво

ІІ категорія, 2017

10

Сергієнко Наталія Валентинівна

учитель

математика, інформатика

вища категорія, "старший учитель", 2017

11

Олешко Галина Володимирівна

учитель

математика, курс за вибором

вища категорія, "старший учитель", 2017

12

Сироїд Олександр Петрович

учитель

астрономія, фізика, трудове навчання

вища категорія, 2016

13

Міцай Наталія Михайлівна

учитель

Англійська мова, гурток квітникарів

вища категорія, 2017

14

Калиш Ніна Михайлівна

учитель

Англійська мова

вища категорія, 2015

15

Шкурат Іван Іванович

учитель

Трудове навчання, Захист Вітчизни, образотворче мистецтво

вища категорія, 2018

16

Голуб Петро Андрійович

учитель

фізична культура

вища категорія, "учитель-методист" 2014

17

Швець Олена Петрівна

учитель

Фізична культура, спортивний гурток

вища категорія, 2018

18

Сергієнко Алла Анатоліївна

учитель

Хімія, природознавство, інформатика, основи здоров'я

ІІ категорія, 2018

19

Воскобойникова Наталія Олександрівна

учитель

Географія, біологія, екологія

І категорія, 2015

20

Федірко Ірина Сергіївна

учитель

початкові класи

ІІ категорія, 2017

21

Радченко Олена Миколаївна

учитель

початкові класи

вища категорія, "старший учитель", 2017

22

Бережна Олена Олександрівна

учитель

початкові класи

вища категорія, 2017

23

Проценко Аліна Володимирівна

учитель

початкові класи

не атестувалась

24

Вернигора Оксана Анатоліївна

учитель

початкові класи

ІІ категорія, 2017

25

Соколенко Любов Олександрівна

учитель

вихователь

ІІ категорія, 2016

26

Дашутіна Анастасія Феліксівна

учитель (сумісник)

музика

не атестувалась

Кiлькiсть переглядiв: 75

Коментарi