I засідання (30.08.2018)

1. Аналіз роботи методичного об’єднання за 2016-2017 навчальний рік та обговорення плану роботи методичного об’єднання на 2017-2018 навчальний рік (Мартиненко В.М.)

2. Аналіз ЗНО з української мови, історії України, англійської мови та обговорення плану заходів по підготовці та проведенню ЗНО в 2017-2018 н.р.(Голуб Н.М.)

3. Опрацювання Додатка до листа МОН України «Особливості вивчення базових дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році»

4. Про участь учнів у I і II етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, англійської мови, історії України та у I та II етапах Міжнародного Конкорсу з української мови ім. П Яцика, мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка.

Обговорення завдань до шкільних олімпіад та конкурсів (Члени методичного об’єднання).

II засідання (06.12.2018)

1. Обговорення результатів участі учнів у I і II етапах Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури, історії України, англійської мови, Міжнародному конкурсі з украінськоі мови ім. П.Яцика, мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка (Голуб Н.М).

2. Обговорення відкритих уроків з англійської мови в 5 класі (Міцай Н.М.)та уроків історії у 10 класі (Мартиненко В.М).

3. Доповідь «Використання різних видів мистецтва світової культури на уроках зарубіжної літератури»(Кирюшко О.С).

III засідання (27.02.2019)

1. Ознайомлення з нормативно-інструктивними документами щодо проведення ЗНО, ДПА у 2017-2018 навчальному році.

2. Обговорення етапів підготовки до свята Рідної Мови, Шевченківських днів.

3. Обговорення відкритих уроків з української мови у 5-Б та 7 класах (Подолінна О.В., Васюхно Н..) та зарубіжної літератури у 7 класі (Кирюшко О.С)

4. Про стан ведення учнівських зошитів, дотримання орфографічного режиму

IV засідання (24.05.2019)

1. Моніторинг річних контрольних робіт з української мови, історії України та англійської мови

2. Обговорення відкритого уроку з музичного мистецтва у 5-А класі(Романенко О.С.)

3. Підведення підсумків роботи.