Протокол №2

засідання педагогічної ради опорного закладу

Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Сумської районної ради Сумської області

від 04.03.2019 року

Голова - В. А. Сергієнко

Секретар- Н. В. Васюхно

Присутні : 58 чоловік

Порядок денний

1. Про вибір проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2019 році.

1. Слухали:

Голуб Н. М., заступника директора з навчально-виховної роботи про вибір проектів підручників для 2 класу опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2019 році.

1. Виступили:

Глуховцов О.В., заступник завідувача Великовільмівської філії з НВР про вибір проектів підручників для 2 класу Великовільмівської філії опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2019 році, і запропонував такі проекти підручників для 2 класу: «Українська мова та читання» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) (автори Вашуленко М.С.,
Дубовик С.Г.(Частина 1), Вашуленко О. В. (Частина 2); «Англійська мова» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (автор Карпюк О.Д.); «Математика» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (автор Скворцова С.О., Онопрієнко О.В.); «Я досліджую світ» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) (автори Бібік Н.М., Бондарчук Г.П., (Частина !), Корнієнко М.М., Крамаровська С.М., Зарецька І.Т. (Частина 2); «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 2 класу закладів загальної середньої освіти (автори Калініченко О.В., Аристова Л.С.).

1. Ухвалили:

Обрати такі проекти підручників для 2 класу опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2019 році.

1.1. «Українська мова та читання» підручник для 2 класу закладівзагальної середньої освіти (у 2-х частинах) (автори Вашуленко М.С.,
Дубовик С.Г.(Частина 1), Вашуленко О. В. (Частина 2) – 64 підручники для здобувачів освіти, 5 підручників для вчителів.

1.2. «Англійська мова» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (автор Карпюк О.Д.) - 64 підручники для здобувачів освіти, 5 підручників для вчителів.

1.3. «Математика» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (автор Скворцова С.О., Онопрієнко О.В.) - 64 підручники для здобувачів освіти, 5 підручників для вчителів.

1.4. «Я досліджую світ» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) (автори Бібік Н.М., Бондарчук Г.П., (Частина !), Корнієнко М.М., Крамаровська С.М., Зарецька І.Т. (Частина 2) - 64 підручники для здобувачів освіти, 5 підручників для вчителів.

1.5. «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 2 класу закладів загальної середньої освіти (автори Калініченко О.В., Аристова Л.С.) - 64 підручники для здобувачів освіти, 5 підручників для вчителів.

Голова педагогічної ради В.СЕРГІЄНКО

Секретар Н.ВАСЮХНО

Кiлькiсть переглядiв: 51

Коментарi