/Files/images/sayt/sayt-2019/bbloteka/IMG-a759d3226a46d79ab5344fc5b44b812a-V.jpg

01.10.2018 року в Опорному закладі Садівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів бібліотекарем Лустенко А. П. для учнів 4 класу був проведений урок-спілкування «Поспішайте робити добро» до дня похилого віку . Було обговорено оповідання та казки В. Сухомлинського про добро. 03.10.2018 року в бібліотеці школи для учнів цього класу був проведений бібліотечний урок «Книги, які знають все».

Лустенко А. П.

/Files/images/sayt/sayt-2019/bbloteka/IMG-5f3ae3c2f838b3af84f637fa578849e4-V.jpg08.10.2018 року діти 1 (б) класу Опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів завітали до шкільної бібліотеки. Бібліотекар Лустенко А. П. ознайомила учнів з бібліотекою та цікавими книгами.

Лустенко А. П.

/Files/images/sayt/sayt-2019/bbloteka/IMG-633a96821c1f1774c7f206c6e91c3abd-V.jpg12.10.2018 року в Опорному закладі Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів бібліотекарем школи був проведений урок – вікторина для учнів 7 класу «Козацька слава в наших серцях». Діти з цікавістю прослухали розповідь про історію нашого народу та із задоволенням взяли участь у вікторині.

Лустенко А. П.

/Files/images/sayt/sayt-2019/bbloteka/20181109_124246.jpg17.10.2018 року в Опорному закладі Садівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів бібліотекарем школи Лустенко А. П. для учнів з класу в бібліотеці був проведений бібліотечний урок «Подорож до читацької скарбнички» за творами В. Сухомлинького.

Лустенко А. П.


Бібліотека – море книг,

Бібліотека – храм науки.

Переступайте мій поріг,

Беріть скарби нетлінні в руки.

Вони – не згусток давнини,

Вони прийшли із давнини,

Як наша виспівана мова .

Переступайте мій поріг.

Вам буде добре в цій оселі.

Нема прекрасніших доріг,

Ніж в цей вселюдський Храм Науки.

В рамках проведення місячника шкільних бібліотек, присвяченого 100-річчю з дня народження В.О. Сухомлинського, 25 жовтня 2018 року бібліотекарем Лустенко А.П. було проведено брейн-ринг «Книга джерело знань» для учнів 5-6 класів.

Учасниками брейн-рингу були дві команди, а саме: 6А класу «Всезнайки» та 6Б класу «Вундеркінди». Всього команди пройшли 5 турів: «Про бібліотеку та книгу», «Тур капітанів», «Гра «Кругозір», «Конкурс хитрих запитань», «Домашнє завдання». Але глядачі не залишились осторонь, а взяли активну участь у грі про життєвий та творчий шлях В.О. Сухомлинського. Приємно було, що учні продемонстрували свої знання з даної теми, бо Василь Сухомлинський дуже любив дітей і вчив їх добру, працьовитості, любити та поважати старших, друзів, батьків та рідну землю. Він говорив: «Роби добро не тільки тоді, коли тебе бачать люди. Значно більше потрібно для того, щоб залишатись людиною тоді, коли тебе ніхто не бачить».

Тож команди були активними і отримали грамоти за перемогу у брейн-ринзі, а також глядачі учень 6А класу Строколіс Арсентій та учень 5Б класу Маркєлов Кирило отримали грамоти за активну участь у заході.

На землі є три основні цінності: хліб, щоб люди завжди були здорові, жінка, щоб не обривалася нитка життя, і книга, щоб не обривався зв’язок часів.

Заступник директора з виховної роботи Варуха О.О.

/Files/images/sayt/sayt-2019/bbloteka/images.jpg Мово! Пресвята Богородице мого народу! З чорнозему, з любистку, м’яти, рясту, євшан-зілля, з роси, з дніпровської води, від зорі і місяця народжена. Мово! Велична молитва наша у своїй нероздільній трійці, що єси ти і Бог-Любов, і Бог-Віра, і Бог-Надія.

День української писемності та мови – державне свято, /Files/images/sayt/sayt-2019/bbloteka/20181206_111217.jpgяке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам’яті преподобного Нестора - літописця. За традицією в цей день покладають квіти до його пам’ятника, відзначають найкращих популяризаторів українського слова.

В Опорному закладі Садівської ЗОШ І-ІІІ ст. цього дня бібліотекарем школи Лустенко А. П. для учнів 4 класу був проведений урок – вікторина «Буду я навчатись мови золотої».

Лустенко А. П.

Зростаємо мужніми.

Це мужності і геройства свято,

І ми вклоняємося тим,

Хто літ тому назад багато,

І тим, хто нині з автоматом

Наш спокій береже

І захищає усю велику нашу родину,

Рідну й вільну неньку – Україну.

6 грудня наша держава святкує День Збройних Сил України. У цей день покладають квіти до пам’ятника Невідомому солдату, у військах проходять урочисті збори, церемонії вручення державних нагород та святковий концерт.
В ОЗ Садівської ЗОШ для дітей 3 класу бібліотекарем школи був проведений урок патріотичного виховання «Зростаємо мужніми». Слід зазначити, що діти теж брали активну участь у підготовці цього заходу. Симоненко К. та Гребченко М. зачитали сценку, як мама відправляла сина-призовника до армії. А Усик А. та Угніч А. красивими словами-віршами привітали хлопчиків свого класу зі святом. Наприкінці був проведений конкурс-вікторина між учнями класу. Було приємно, що діти продемонстрували свої знання з даної теми, а на перерві переглянули к/п в бібліотеці.

Лустенко А.П.

Чудове свято Миколай

Миколай мандрує світом,

Він дарує чемним дітям

Те, про що їх світлі мрії,

Тут для кожного дари є.

Не забуде він нікого:

Ні хорошого , ні злого.

Бібліотекарем школи для учнів 2 та 3 класу була проведена година цікавих повідомлень «Чудове свято Миколая». Діти дізнались багато нового та цікавого про походження цього свята та поринули у світ легенд про Святого Миколая. Закінчився цей урок з цікавих загадок про зиму.

Лустенко А. П.

Україна – єдина країн

Свою Україну любіть,

За неї Господа моліть.

Т. Г. Шевченко

22 січня 2019 року наша країна святкує 100-річчя з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки і День Соборності та Свободи України. Бібліотекарем школи для учнів 4 класу 23 січня був проведений бібліотечний урок «Україна – єдина країна», присвячений цим подіям. Діти дізнались багато нового про історію нашої країни, про державні та народні символи України. З цікавістю прослухали легенди та вірші про Батьківщину, які розповіли учні цього класу: Васюхно Ю., Наумова Д., Сітало Ю. та Сорока Д. Діти були задоволені. Лустенко А. П.

Казка – вигадка, та в ній зерня сховане смачне…

Казка – наче той горіх

Ти попробуй розкуси –

Знайдеш стільки в ній краси,

Стільки мудрої поради,

Стільки вигадки і правди.

В. Бичко

1 та 4 березня в ОЗ Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів для учнів 1а і 1б класів бібліотекарем школи був проведений урок-вікторина «Подорож сторінками улюблених казок». Діти поринули в цікавий світ казок, розгадали кросворд та розглянули цікаві ілюстрації до них.

Лустенко А. П.

/Files/images/sayt/sayt-2019/bbloteka/20190304_214125.jpg


/Files/images/sayt/sayt-2019/bbloteka/книга _сайт.jpg/Files/images/sayt/sayt-2019/bbloteka/книга _сайт_1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 101

Коментарi