/Files/images/sayt/sayt_2018/переможці 2017-2018.jpg

Наші перемоги у змаганнях і конкурсах

за І семестр 2017-2018 навчального року

Учениця 8 класу Полонська Ксенія – ІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка (учитель Подолінна О.В.).

Учні 3 класу Васюхно Дар’я та Дубовик Ілля – ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика (учитель Вернигора О.А.).

Учениця 4А класу Подоляк Вікторія – ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика (учитель Федірко І.С.).

Учень 2 класу Шерстюк Богдан – І місце у районному етапі Всеукраїнського літературного конкурсу «Не жартуй з вогнем» в номінації «Художній твір» у віковій категорії від 6 до 10 років (учитель Радченко О.М.).

Команда школи у складі:

учнів 5А класу Бордуна Богдана та Каплі Мар’яни,

учнів 6 класу Шутька Дмитра та Манжосової Дар’ї,

учнів 7 класу Водотики Дениса та Лазоренко Евеліни,

учнів 8 класу Дубовика Андрія та Снагощенко Інни,

учнів 9 класу Ітакова Артема та Єленевської Анастасії,

учнів 10 класу Горового Ігора та Заговайло Олександри – І місце у ІІ етапі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт» (учителі Швець О.П. та Голуб П.А.).

Учень 11 класу Шарубін Богдан – ІІ місце у районних змаганнях із шахів «Біла тура» в особистому заліку (І дошка) (учитель Голуб П.А.).

Учень 7 класу Заговайло Олександр – ІІ місце у районних змаганнях із шашок «Диво шашки» в особистому заліку (ІІІ дошка) (учитель Голуб П.А.).