• Ви знаходитесь тут:

Зі святом, працівники сільського господарства

2016-11-22

Щороку у третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства.
20 листопада 2016 р. учні школи привітали керівника дослідного господарства Пахненка В.І. та керівника інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України Кабанця В.М. та їх працівників зі святом. Вчитель школи Сироїд О.В. з цієї нагоди склала власні вірші, якими діти привітали і подарували плетені корзинки , виготовлені своїми руками. Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки їх наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві стають загальновизнаними.
Досвід, який вони передають молодому поколінню – безцінний. Адже саме від сьогоднішньої молоді залежить подальший розвиток сільськогосподарської галузі. Ми висловлюємо вдячність і повагу за невтомну працю і відданість своїй справі. Бажаємо усім працівникам сільського господарства міцного здоров’я, щастя, радості. Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту всього українського народу. Нехай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви.

Коваленко Л.П.