Життя в світі, де є СНІД

2016-12-04

З 28 листопада по 02 грудня 2016 року у Садівській школі проходив тиждень «Життя в світі, де є СНІД» .
У школі пройшла акція «Стрічка кожному», присвячена міжнародному Дню боротьби зі СНІДом. 01 грудня 2016 року актив шкільного самоврядування роздав червоні стрічки учням 5-11 класів та працівникам школи, які носили їх на грудях цілий день.
Класні керівники 1-11 класів провели виховні години «СНІД – чума ХХІ століття», години спілкування «Дивись на нас, як на рівних».
Медична сестра школи Іванова М.В. провела бесіду з дівчатками 5, 6 класів « Як дбати про своє здоров’я».
Заступник директора з виховної роботи Варуха О.О. та психолог школи Демченко Т.І. запропонували учням перегляд презентацій та соціальних реклам щодо профілактики СНІДу .
Інформаційний вісник «СНІД в Україні: статистика на 01.11.2016» для учнів, батьків та вчителів підготувала заступник директора з виховної роботи Варуха О.О.
Для учнів 1-11 класів бібліотекар школи Омеляненко О.В. підготувала виставку літератури «Безпека понад усе».
Психологом школи Демченко Т.І. проведено круглий стіл з учнями 10-11 класів «Гендерні стереотипи», виховну годину «Я дорослішаю» для 5-7 класів. А 01.12. 2016 відбулася гра-акція «Контакт» 8-11 класи.

Коваленко Л.П.