День пам'яті жертв голодомору

2012-11-24

/Files/images/golodomor_oi_250x200.jpg

Пам'ять - нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Читаєш і подумки здригаєшся від жаху. Особливо вражають сторінки, де викарбовано слова про голод. „Немає страшнішої смерті, ніж повільна смерть від голоду". А так умирала майже вся Україна.

24 листопада 2012 року учні Садівської загальноосвітньої школи вшанували пам’ять загиблих в роки голодомору.

Вперше, пам'ятна дата була встановлена в 1998 р. указом Президента Кучми і називалася Днем пам'яті жертв Голодомору. У 2000 р. назву було змінено на "День пам'яті жертв Голодомору і політичних репресій". В 2007 р., згідно зі зміною, внесеною указом Президента Ющенка, став називатися Днем пам'яті жертв голодоморів. Відзначається щорічно в четверту суботу листопада.