Зимові канікули

2017-01-11

/Files/images/2016-2017_nr/КАНИКУЛЫ СТАТТЯ ФОТО.jpg

Зимові канікули

Ось і настали довгоочікувані зимові канікули. Тепер можна досхочу побігати на вулиці. Взимку є чим зайнятися. Можна кататися на ковзанах, на лижах, на санках, грати в хокей.
На зимових канікулах у школі багато справ. А саме: якнайкраще організувати дозвілля своїх вихованців.
Канікули тривали з 3.01.2017 – 6.01.2017р. Учні молодших класів відвідали Театр юного глядача; були в сенсорній кімнаті Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сумського району; психолог школи провела розвиваюче заняття з елементами казкотерапії.
Учні 5-9 класів виїздили до м.Суми: відвідали художній музей, відпочивали класами в піцеріях, були біля центральної ялинки, ходили до Пданети Кіно – цікаво і корисно проводили свій час.
Також пройшли спортивні змагання між учнями 10-го класу. А 11 клас знімали відеоролик до випускного балу і відвідували танцювальні репетиції до випускного вальсу.
Зимові канікули, хоча і були недовгими, але досить плідними.
Демченко Т.І.