Кращий знавець української мови

2017-02-25

/Files/images/2016-2017_nr/IMG_20170227_142800.jpg

Кращий знавець української мови

23.02.2017 учні 7,8,9 класів- змагалися за звання – «Кращий знавець української мови».

Було 5 конкурсів, де дітям треба було виконати різні завдання, але найцікавішим для конкурсантів і для глядачів – виявився конкурс «Ми – творчі особистості», в якому були складені вірші про рідну мову.

За кожну правильну відповідь учасники отримували відповідні бали. Потім члени журі підраховували їх загальну кількість і вже таким можна було визначити команду переможця, а також кращого знавця рідної мови.

Даний захід допоміг учням не лише розвинути пам'ять, швидкість мислення, увагу, спостережливість, кмітливість, прищеплювати здоровий дух змагання, прагнення стати найкращим; але виховувати любов до рідної мови, бажання глибше вивчати її.

Демченко Т.І.