Тиждень психології

2017-04-30

/Files/images/psiholog/скульптура.jpg

Тиждень психології

Щороку вкінці квітня проходить тиждень психології. У Садівській школі з 24.04.2017 по 28.04.2017 проходили заходи в цей тематичний тиждень. Були проведені: бесіди «Дружня країна» «Особиста гігієна дівчинки-підлітка», акції «Мудрі повчання», «Кульки побажань», «Скульптура», виховні години «Що вивчає психологія». Учні підготували виставку малюнків «Світ моєї душі». Відбувся бінарний урок біології і психології серед учнів 9-го класу «Пам'ять. Види запам’ятовування. Психолог брала участь у майстер –класах ІV обласного Психологічного форуму «Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації».

Найбільше запамятався святковий концерт, який школярі підготували для психологів та соціальних педагогів Сумського району з нагоди Всеукраїнського дня психолога.

Демченко Т.І.