Тиждень олімпійського руху 2017

2017-09-16

/Files/images/nakazi/IMG_20170911_100908.jpg

Тиждень олімпійського руху 2017

Спорт - це здорово! Під таким девізом з 11-15 вересня 2017 у Садівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов Тиждень Олімпійського руху. Спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом з метою їх всебічного розвитку.

Протягом тижня учні 3-11 класів школи із задоволення брали активну участь в спортивних естафетах

« Веселі старти». Наше майбутнє покоління має знати своїх спортивних героїв, і тому для учнів 1-11 класів були проведені захоплюючі класні години «Традиції Олімпійських ігор», «Олімпійський рух та участь у ньому українських спортсменів», «Спортивні досягнення Сумщини».

За участю Шелест Л.Г., майстра спорту міжнародного класу пройшов цікавий урок для учнів 10 класу.

У шкільній бібліотеці проводилася виставка літератури«Ігри, що підкорили світ»Олімпійський тиждень був насиченим, цікавим та змістовним, а учні отримали гарний настрій та масу позитивних емоцій.

Коваленко Л.П.