Як оминути тенета торгівлі людьми

2017-11-03

«Як оминути тенета торгівлі людьми»

Торгівля дітьми – явище не нове; воно існує вже довгі роки і продовжує поширюватися по всіх країнах і континентах. Проте нині назріла серйозна необхідність вжити рішучих заходів проти торгівлі дітьми і негайно

покласти їй край.

Практичним психологом Садівської загальноосвітньої Демченко Т.І.

були проведені заходи з 30.10.2017 по 03.11.2017 до 18 жовтня - Європейського дня протидії торгівлі людьми.

Протягом тижня можна було побачити виставку плакатів, колажів, арт-інсталяцію «Невидимі», які чітко відображали всю значимість проблеми.

Учні старших класів надали інформацію для молодших школярів у вигляді інформ-дайджестів.

Також відбулася зустріч з представниками Сумського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та Громадською організацією «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» . На даному учні 9 класу були детально проінформовані щодо проблеми торгівлі людьми і дітьми.

В учнів старших класів була змога розвинути ерудицію та передбачливість, яка стане їм у нагоді для подальшого успішного життя за допомогою просвітницько –профілактичної гри «Галопом по Європах!».

Демченко Т.І.