• Ви знаходитесь тут:

2017-11-11

/Files/images/nakazi/День писемності.jpg

Тиждень української писемності і мови

З 6 по 10 листопада в Садівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проходив Тиждень української писемності і мови.

6 листопада класні керівники 1-4 класів провели виховні години «Я маленький українець» А класні керівники 5-11класів провели виховні години «Наша мова калинова»

Вчителі української мови та літератури Васюхно Н.В., Подолінна О.В. провели наступні заходи:

З 6-10 листопада конкурс юних декламаторів: «Мови велич та краса» для 5-11 класів;

З 8 листопада для учнів 8 класу була проведена інтелектуальна гра: « Сучасна українська мова: самобутність, система, норма»;

9 листопада «Загальноосвітній день вишиванки»;

Лінійка «Бринить , співає наша мова»;

10 листопада виховний захід: «Душа народу бринить у слові»;

Для учнів 7 класу мовознавча вікторина: «Різноманітна українська мова»

(радіодиктант);

Перегляд новин на каналі «Школа - Сад», «Кирило та Мефодій - учителі словенські»;

Крім того, з 6-10 листопада інформаційний вісник « День української писемності» Коваленко Л.П.

Бібліотечний урок «Національний скарб-українська книга» Омеляненко О.В.

Коваленко Л.П.