• Ви знаходитесь тут:

2017-11-24

/Files/images/nakazi/Тиждень БЖД.jpg

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З метою пропаганди здорового та безпечного способу життя з питань особистої безпеки та захисту життя з 20 по 24 листопада 2017 р. у Садівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. У рамках тижня проведено наступні заходи:

1-11 класи: бесіди – інструктажі «Руки-основний носій збудників хвороб», «Як запобігти обмороженню» , «Правила поведінки у школі» (Класні керівники)

1-4 класи: екскурсія до шкільного куточка з БЖД ( Класні керівники)

1-4 класи: Виховний захід «Нехай вогонь в серцях палає, а пожеж не буває», конкурс малюнків «Це повинен знати кожен», перегляд та обговорення м/ф «Фіксики та безпека», інформаційний вісник «Безпечна поведінка на льоду», «Стережись: ГРИП!» (Педагог – організатор Коваленко Л.П.)

5-ті класи: бесіда «Пожежа в кімнаті», моделювання ситуацій «Лист до редакції», розміщення на сайті школи звернень, пам’яток , листівок до батьків та учнів. Проведено вікторину з БЖД «Чи знаєш ти» (Заступник директора з виховної роботи Варуха О.О.)

Бесіда зі шкільною медичною сестрою Мартинюк Я.Р. «Правила особистої гігієни»

1-11 класи: для учнів 1-11 кл виставка методичної та науково-популярної літератури « Безпека понад усе» (Бібліотекар Омеляненко О.В.)

Проведені заходи в рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності вкотре підтверджують думку: «Поінформований – значить застрахований від потрапляння у небезпечну ситуацію».

Коваленко Л.П.