Предметні тижні

2018-02-08

/Files/images/sayt/sayt_2018/IMG_4531.JPG

Предметні тижні

Протягом п′яти днів (з 29.01. по 02.02.) життя учнів школи було жвавим і насиченим цікавими подіями. Школярі відповідали на запитання вікторин «Азартна дюжина «Шкідливі звички» та «Крок до органіки», подорожували на «Математичному експресі» у казкову країну математики, побували в гостях у школі «піфагорійців», брали участь у квестах з математики «Ключі від форту Логік» та з географії «Подорож Україною», дивувалися захоплюючими дослідами з фізики та хімії, створювали буклети та презентації на тему «Творці математики України», а першокласники зробили крок у майбутнє, побувавши у кабінеті інформатики. Все це відбувалося у рамках проведення тижня предметів природничо-математичних наук. Сподіваємося, що це примножить інтерес учнів до навчальних предметів, поглибить їх прагнення до пізнання і саморозвитку.