• Ви знаходитесь тут:

27 березня – Міжнародний день театру.

2018-03-27

/Files/images/sayt/sayt_2018/CollageMaker_20180328_233344334.jpg

"Театр ляльок – це справжній Всесвіт, який зачаровує своєю загадковістю і, разом з тим, дарує можливість поринути у безтурботний світ дитинства, торкнутися найніжніших струн душі."

27 березня – Міжнародний день театру.

Це свято започатковано у 1961 році Міжнародним інститутом театру. Це не просто професійне свято майстрів сцени, це також свято мільйонів глядачів. Зазвичай у цей день розпочинають театральні фестивалі, організовують концерти, прем'єрні вистави тощо.

У нашій школі теж було свято – прем'єра казки "Про дідову рукавичку" (за мотивами української народної казки "Рукавичка"). Гуртківці "Лялькового театру "Казка" від Сумського районного Будинку дітей та юнацтва, який працює на базі школи, розіграли для учнів початкової ланки виставу. Крім цього, малята дізналися, як готують театральну виставу, про нелегку працю акторів, спробували самі розіграти імпровізовані етюди .

Діти – актори на власному досвіді переконалися, наскільки це відповідально та цікаво, адже кожна вистава – це командна робота.

Керівник гуртка Федірко І. С.