Протидій торгівлі людьми!

2018-10-21

/Files/images/psiholog/Fotoram.io (16).jpg

Протидій торгівлі людьми!

Торгівля людьми є “сучасним рабством” і найжорстокішою формою порушення прав і свобод людини.

Вже не один рік поспіль учнівська молодь, вчителі, батьки долучаються до профілактичних заходів з даної проблеми і дізнаються все більше фактів, способів протидії під час тижня протидії торгівлі людьми. В цьому навчальному році він проходив з 16.10.2018 по 19.10.2018р.

18 жовтня, з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у Сумах відбулася Всесвітня акція “Walk for Freedom/Хода за свободу” до якої долучилася шкільний психолог.

Учні мали змогу переглянути відеоролики «Історії постраждалих». Всі учасники навчального процесу могли спостерігати Арт-інсталяцію «Невидимі». Соціальний працівник Виниченко провела профілактичний захід для учнів 9 класу. В шкільній бібліотеці можна було переглянути виставку літератури «Безпека понад усе».

Під керівництвом Варухи О.О. учні молодших класів долучилися до тижня протидії торгівлі людьми – затанцювавши флеш-моб в знак протесту.

Демченко Т.І.