• Ви знаходитесь тут:

Міжнародна гра із зарубіжної літератури «Sunflower»

2018-11-29

/Files/images/sayt/sayt-2019/semnari/konkursi/01.jpg

День 29 листопада 2018 року в ОЗ Садівської загальноосвітньої школи I-III ступенів став справжнім святом “сонячних квітів” для школярів, сповнених щирих надій на щасливе плавання безмежним і неповторним океаном зарубіжної літератури. У цей день стартувала ІІІ Міжнародна гра із зарубіжної літератури «Sunflower». 29 учнів 5-11 класів під керівництвом учителя зарубіжної літератури – Кирюшко О.С. взяли участь у грі. Це учні, які люблять, читають зарубіжну літературу, які зачаровані силою таланту великих письменників: В. Шекспіра, Й. Гете, Дж. Лондона, Ж. Верна, Г. Андерсена, Е. Хемінгуея, Р. Кіплінга, Дж. Байрона… Школярі мали змогу перевірити свої знання із зарубіжної літератури. Конкурс сприяв виявленню і розвитку творчих здібностей дітей, допоміг відпрацювати навички роботи з тестовою формою завдань та вихованню високої читацької культури. На учнів чекали цікаві завдання, котрі вони виконували із захопленням і задоволенням. Кожне завдання гри, наче пелюсточка соняшника, розвивало справжнє почуття любові та поваги до літератури.
Творчий підхід до таких конкурсів є однією із тих важливих складових, що визначають високий рівень популярності їх серед вихованців. Наразі учні з нетерпінням чекають результатів.

Кирюшко О.С.