• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Екскурсія до 1 – ї державної пожежно-рятувальної частини м.Суми

Екскурсія до 1 – ї державної пожежно-рятувальної частини м.Суми

2019-04-04

/Files/images/sayt/sayt-2019/novini/бжд_5 кл_сайт.jpg

04 квітня 2019 року в 1 – й державній пожежно-рятувальній частині м. Суми, для учнів Опорного закладу Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів рятувальники влаштували цікаву та пізнавальну екскурсію.

Дітей познайомили з історією підрозділу, організацією несення служби вогнеборців, як відбувається їх професійна та фізична підготовка. Навели приклади масштабних пожеж та надзвичайних подій у ліквідації яких брали участь Сумські рятувальники.

Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій розповіли дітлахам основні вимоги безпеки життєдіяльності. Фахівці пояснили, як поводитись у надзвичайних ситуаціях, у тому числі при виявленні вибухонебезпечних предметів – боєприпасів часів війни та наголосили на страшних наслідках недотримання правил у таких випадках.

Хлопчиків та дівчаток ознайомили зі спеціальною технікою, що знаходиться на захисті населеного пункту, її оснащенням та принципом роботи. Продемонстрували у дії обладнання, яке використовують при ліквідації надзвичайних подій та рятуванні людей.

З блиском в очах учасники акції приміряли спеціальний одяг та захисне спорядження, а найактивніші навіть намагалися оволодіти прийомами роботи з рятувальним приладдям.

Враження переповнювали дітей, деякі з них виявили бажання у майбутньому долучитися до лав рятувальників, щоб виконувати благородну справу – приходити на допомогу в мить небезпеки.

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Кiлькiсть переглядiв: 100

Коментарi