2019-11-11

/Files/images/sayt/sayt-2020/novini/изображение_viber_2019-11-08_21-09-52.jpg

Сьогодні в нашому закладі учні та вчителі святкували День української писемності та мови! Кожен мав змогу знайти собі цікаве заняття: усі учні прослухали інформацію про історію виникнення цього свята, дехто з них писав ХІХ Всеукраїнський диктант національної єдності, усі учні школи ознайомились із мовознавчою афішею «Зумій прочитати», під час уроків української мови вчителі вкотре нагадали дітям про основні зміни в українському правописі, п’ятикласники показали свої знання та винахідливість у мовознавчій вікторині, деякі учні взяли участь у І етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. «Мова зникає не тому, що її не вчать інші, а тому, що нею не говорять ті, хто її знає», – нехай ці слова іспанського політика Хосе-Марії Арце будуть порадою і закликом для всіх нас спілкуватись рідною мовою. І сьогодні ми вкотре переконались, що немає жодних причин сумніватися, що наша рідна мова — модна і сучасна!

Н. Васюхно