Дзвенить струмочком рідна мова

/Files/images/sayt/sayt-2020/novini/bblotekar/20191114_090938.jpg

Буква до букви

І виникло слово

Слово до слова звучить рідна мова.

Її незміряно багату, дзвінку, і ніжну, і завзяту,

Як день сьогоднішній, чудовий – люблю, люблю вкраїнську мову.

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам’яті преподобного Нестора – літописця. За традицією в цей день покладають квіти до його пам’ятника, відзначають найкращих популяризаторів українського слова, в школах діти пишуть диктанти. В ОЗ Садівської ЗОШ І – ІІІ ступенів цього дня бібліотекарем школи Лустенко А. П. для читачів 5 класу була проведена гра – подорож «Дзвенить струмочком рідна мова.» Діти поділились на три команди, які пройшли 6 турів: «Відгадай загадку», «Додай кінцівку», «Відгадай казку», «Мовознавці», «Поясни фразеологізми» та «Квітник України». Приємно було, що діти були активними та продемонстрували свої знання з даної теми.

Лустенко А.П.