Зростаємо мужніми

2019-12-07

/Files/images/sayt/sayt-2020/novini/bblotekar/20191210_114759.jpg

Це мужності і геройства свято,

І ми вклоняємося тим,

Хто літ тому назад багато,

І тим, хто нині з автоматом

Наш спокій береже

І захищає усю велику нашу родину,

Рідну й вільну неньку – Україну.

6 грудня наша держава святкує День Збройних Сил України. У цей день покладають квіти до пам’ятника Невідомому солдату, у військах проходять урочисті збори, церемонії вручення державних нагород та святковий концерт.

В ОЗ Садівської ЗОШ для дітей 3 класу бібліотекарем школи був проведений урок патріотичного виховання «Зростаємо мужніми». Слід зазначити, що діти теж брали активну участь у підготовці цього заходу. Федірко Ю. та Дейман П. зачитали сценку, як мама відправляла сина-призовника до армії. А Северин Н., Ворона А., Зубаха Н. та Мілікова О. красивими словами-віршами привітали хлопчиків свого класу зі святом. Наприкінці був проведений конкурс-вікторина між учнями класу. Було приємно, що діти продемонстрували свої знання з даної теми, а на перерві переглянули к/п в бібліотеці.

Лустенко А. П.