Всеукраїнська гра «Соняшник»

2020-03-04

/Files/images/sayt/sayt-2020/novini/IMG_20200303_170033.jpg

Ми всі разом з нетерпінням чекали цього дня, коли вся країна на початку березня вкотре об’єдналася в одну родину під егідою гри «Соняшник»! Конкурс формує в учнів зацікавленість українською мовою, літературою та українознавством.

Цього року у грі знову беруть участь учні нашого закладу, які вирішили долучитися через тестові завдання до кращих здобутків національної культури в її мовному та літературному просторі. А це свідчить про те, що наші учні активні, допитливі, бажають пізнавати нове, небайдужі до історії України.

На учасників чекали цікаві завдання, котрі стосувалися наших спільних мови, літератури, історії, культури, мистецтва. Найкращі з учнів отримають пам’ятні нагороди. Але головне інше: їхні позитивні емоції дуже важливі! Учні насолоджуються, граючи в «Соняшник», як насолоджуються ті, хто організовує її! Сподіваємось, що всі отримають хороший результат!

Усім учасникам ми бажаємо перемоги, усім нам — миру, злагоди, терпіння, здоров’я!

Васюхно Н.В.