День захисника України

2015-10-13

/Files/images/DSCF3428.JPG Згідно Указу Президента України від 14.10.2014 № 806/2014 14 жовтня кожного року вся наша Вітчизна відзначає День захисника України. День захисника Вітчизни- Мужності й геройства свято. І ми вклоняємося тим, Хто літ тому назад багато І тим, хто нині з автоматом Наш спокій береже і захищає, Всю нашу велику родину, Рідну землю свою – Україну. 12 жовтня цими словами розпочалося свято і в нашій школі. Відеофрагмент, який був продемонстрований присутнім, додав святу урочистості та налаштував команди хлопців на чесну і справедливу боротьбу. В конкурсах команди перемагали по черзі. І не було великою несподіванкою те, що змагання завершились з рівним рахунком (56:56). Це ще раз доводить, що наші хлопці справжні патріоти своєї держави – мужні, спритні, сильні і стійкі духом. А також учні початкових класів стали учасниками конкурсно-розважальної програми до Дня Захисника України та Дня українського козацтва «Ми – козачата, України майбутні солдати». Шуляк О.В.