Шкільна ярмарка

2015-11-29

/Files/images/sayt/IMG_5156.jpg

29 листопада у Садівській ЗОШ відбулася благодійна Шкільна ярмарка. Весела метушня, завзяті продавці, розгублені покупці, в яких очі розбігалися від розмаїття солодощів – все, як на справжньому ярмарку. За підсумками ярмарку було зібрана 3447,16 грн. За рішенням батьківського комітету та учнівського самоврядування, кошти були передані на допомогу хворим дітям. 1140 грн було віддано мамі Віленської Єлизавети, 9 років(гліома зорових нервів), 1190 грн. Рудікову Назару,12 років (після пересадження нирки розвинувся рак), на суму 1117 грн, 11 коп. було придбано медикаменти для Гамзаєвої Анни, 17 років, дитині-сироті (алергічна реакція в тяжкій формі, синдром Лаєла). Батьки хворих дітей були дуже вдячні а діти бажали всім дітям та дорослим здоров’я.
Шуляк О.В.