Новий рік

2015-12-27

/Files/images/sayt/EkCCpii18nE.jpg

Наступає Новий рік…Чарівний час! Ось і в нашій школі 25 грудня відбувся новорічний ранок для учнів 1-4 класів. Діти мали можливість грати улюблені ролі, перевтілитися в казкових героїв, водити хороводи навколо ялинки, співати, танцювати і отримувати подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. Веселу новорічну казку презентували діти нашої школи під керівництвом завідуючої Садівським будинком культури Крячко О.М.
Новорічний вечір, який відбувся 25 грудня додав гарного настрою усім присутнім. Новорічна пригода, якою розпочався вечір, заінтригувала своєю таємничістю і бурхливістю розгортання подій. Дід Мороз і Снігуронька (Гавриленко Богдан та Шаповал Аліна) урочисто вітали дітей і зичили їм гарних оцінок у Новому році. Чарівні ведучі свята Крючкова Анастасія та Пуригін Іван із захопленням представляли кожен номер. Учні усіх класів підготували цікаві номери і концертну програму. Вишукані костюми, гарний настрій учасників і глядачів стали запорукою успіху.
Варуха О.О.