Про вибір проектів підручників для 5-го класу закладів загальної середньої освіти, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році

ВИТЯГ ІЗ ПРОТОКОЛУ

12 лютого 2018 р. с.Сад №2

Засідання педагогічної ради

Голова – Сергієнко В.А.

Секретар – Бережна О.О.

Присутні: 62

Порядок денний:

1. Про вибір проектів підручників для 5-го класу опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році.

(Голуб Н.М., заступник директора з НВР)

2. Про вибір проектів підручників для 5-го класу Великовільмівської філії опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році.

(Глуховцов О.В., заступник завідувача філії з НВР)

3. Про вибір проектів підручників для 5-го класу Терешківської філії опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році.

(Паращенко І.В., заступник завідувача філії з НВР)

4. Про вибір проектів підручників для 5-го класу Шпилівської філії опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році.

(Святська Т.П., завівдувач філії)

1. СЛУХАЛИ:

Голуб Н.М., заступника директора з НВР про вибір проектів підручників для 5-го класу опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році.

1. ВИРІШИЛИ:

Обрати такі проекти підручників для 5-го класу опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році:

1.1. «Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автори Заболотний О.В., Заболотний В.В.) – 40 підручників для здобувачів освіти, 2 підручники для вчителів.

1.2. «Українська література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Коваленко Л.Т.) - 40 підручників для здобувачів освіти, 2 підручники для вчителів.

1.3. «Англійська мова (5-й рік навчання)» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Карпюк О.Д.) – 40 підручників для здобувачів освіти, 2 підручники для вчителів.

1.4. «Зарубіжна література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автори Ніколенко О.М., Конєва Т.М., Орлова О.В., Зуєнко М.О, Кобзар О.І.) – 40 підручників для здобувачів освіти, 2 підручники для вчителів.

1.5. «Математика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Істер О.С.) – 40 підручників для здобувачів освіти, 2 підручники для вчителів.

1.6. "Природознавство" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автори Коршевнюк Т.В., Баштовий В.І.) - 40 підручників для здобувачів освіти, 2 підручники для вчителів.

1.7. «Основи здоров’я» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автори Бойченко Т.Є., Василенко С.В., Гущина Н.І., Василашко І.П., Коваль Н.С., Гурська О.К.) – 40 підручників для здобувачів освіти, 2 підручники для вчителів.

2. СЛУХАЛИ:

Глуховцова О.В., заступника завідувача філії з НВР про вибір проектів підручників для 5-го класу Великовільмівської філії опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році.

2. ВИРІШИЛИ:

Обрати такі проекти підручників для 5-го класу опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році:

2.1. «Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Глазова О.П.) – 9 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

2.2. «Українська література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Коваленко Л.Т.) – 9 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

2.3. «Англійська мова (5-й рік навчання)» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Карпюк О.Д.) – 9 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

2.4. «Німецька мова (1-й рік навчання). 5 клас» (авт. Сотникова С. І., Білоусова Т. Ф.). – 9 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

2.5. «Зарубіжна література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Волощук Є. В..) – 9 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

2.6. «Математика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автори Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.) – 9 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

2.7. "Природознавство" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автори Коршевнюк Т.В., Баштовий В.І.) – 9 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

2.8. «Основи здоров’я» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автори Бойченко Т.Є., Василенко С.В., Гущина Н.І., Василашко І.П., Коваль Н.С., Гурська О.К.) – 9 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

3. СЛУХАЛИ:

Паращенка І.В., заступника завідувача філії з НВР про вибір проектів підручників для 5-го класу Терешківської філії опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році.

3. ВИРІШИЛИ:

Обрати такі проекти підручників для 5-го класу Терешківської філії опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році:

3.1. «Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автори Заболотний О.В., Заболотний В.В.) – 11 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

3.2. «Українська література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Авраменко О.М.) - 11 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

3.3. «Англійська мова (5-й рік навчання)» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Карпюк О.Д.) – 11 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

3.4. «Зарубіжна література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Волощук Є. В..) – 11 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

3.5. «Математика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Істер О.С.) – 11 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

3.6. "Природознавство" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автори Коршевнюк Т.В., Баштовий В.І.) – 11 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

3.7. «Основи здоров’я» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автори Бойченко Т.Є., Василенко С.В., Гущина Н.І., Василашко І.П., Коваль Н.С., Гурська О.К.) – 11 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

4. СЛУХАЛИ:

Святську Т.П., завідувача філії про вибір проектів підручників для 5-го класу Терешківської філії опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році.

4. ВИРІШИЛИ:

Обрати такі проекти підручників для 5-го класу Терешківської філії опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яким надається гриф «Рекомендовано міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році:

4.1. «Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Глазова О.П.) –5 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

4.2. «Українська література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Коваленко Л.Т.) - 5 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

4.3. «Англійська мова (5-й рік навчання)» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Карпюк О.Д.) – 5 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

4.4. «Зарубіжна література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Волощук Є. В..) – 5 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

4.5. «Математика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автори Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.) – 5 підручників для здобувачів освіти, 1 підручник для вчителів.

/Files/images/sayt/sayt_2018/04.jpg
/Files/images/sayt/sayt_2018/05.jpg

Завантажити

Кiлькiсть переглядiв: 128

Коментарi