• Вы находитесь здесь:

Время окончания: 14:00

Место проведения мероприятия: Садівська ЗОШ

Описание :

У житті школярів Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, крім буднів, є ще й свята, які вони так люблять, бо саме тут розкриваються їхні здібності, нахили, таланти, уміння співати й танцювати. А ще ці заходи несуть не лише цікаву інформацію, а й виховують в учнів повагу до культурно-національних цінностей України, почуття патріотизму, відданість своїй Батьківщині.
Нещодавно завершилася декада української мови і літератури. На кожен день планувався захід, підказаний його темою.
Відзначення Міжнародного дня рідної мови не залишило байдужим нікого. Учні 4-8 класів під керівництвом учителя Висоцької О.А., Шуляк О.В, Волошиної Ю.А провели літературно-музичну композицію «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і дзвенить». Діти виразно читали вірші, ставили інсценівки про мову, співали пісні, а учасники танцювального гуртка виконали запальний танець, художній керівник якого учениця 11 класу Кулябка О.
Учні 8 класу під керівництвом учителя української мови і літератури Черкас Г.Ф. провели свято «Мова – це оберіг людини і нації», бо рідна мова – це батьківська мова, мова народу, мова серця. Найактивнішими цього свята були такі учні: Радченко К., Шарубін Б., Крючкова А., Кучкова А., Мікшевський С., Рокотов Д., Шаповал А. та інші. У приміщенні шкільної бібліотеки діє книжкова виставка «Українська мова – мова солов’їна». Десятикласники провели літературну вікторину «Як багато важить слово». З учнями 8 і 10 класів було організовано екскурсію до літературного музею імені Лесі Українки с. Косівщина. Ми ще більше дізналися про життєвий та творчий шлях Лесі Українки, про перебування на Сумщині дочки Прометея.
Учні 8 класу провели змагання знавців української мови «Українська мова, гордосте моя», де перемогла дружба. Зала була святково прибрана портретами українських письменників і висловами про рідну мову, її роль у житті людини. Біля сцени – книжкова виставка.
Учні 1-11 класів узяли активну участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», яка проходила 3 березня.
Так як у ці весняні дні весь український народ вшановує пам'ять Т.Г. Шевченка, то й наші учні провели ряд заходів, присвячених Великому сину України.
Учні 10 класу провели літературну гру «Чи знаєш ти творчість Т.Шевченка». Пуригін І., Шмідт Б., Сущенко О., Шерстюк Ю. найкраще показали свої знання про творчість Т. Шевченка.
«Шевченко-митець, який відкрив для української нації двері в безкінечність. Саме він є гарантом нашої вічності…»-сказав Микола Жулинський.
Існує багато різних Шевченків: шкільний, модерний, адміністративний, космічний, богорівний… У кожного-Шевченко свій, близький і рідний, особливий.
В учнів Садівської ЗОШ цьогорічна декада присвячена вшануванню пам’яті Великого Кобзаря проходила під девізом «Такий відомій і невідомий Шевченко».
Перегляд і обговорення кінофільму «Мій Шевченко» учнями 9-11 класів перелився в диспут «Хто ж для мене Шевченко і хто я для нього?». Зійшлися на думці: справжній Шевченко - не на плакатах і біг-бордах, навіть не в книжках, а в наших серцях.
Учні молодших і середніх класів із захопленням переглядали літературно-музичну композицію, яку підготували для них 4,5,10 класи.
Глибоку, змістовну дослідницьку роботу провели старшокласники нашої школи по вивченню творчості й маловідомих сторінок біографії Кобзаря.
Рибкіна Д. і Тронько Є. підготували дослідження «Тарас Шевченко і Михайло Щепкін: дружба велетнів», Щербак Є. – веб-квест «Свою Україну любіть…». Заговайло О. презентувала віртуальну екскурсію «Шевченківськими місцями:віртуальні музеї».
Тарас Шевченко – визнаний світом культурний бренд України, і наші бібліотеки гідно представляють його велич. Сумська центральна міська бібліотека ім. Т. Шевченка – найкраща на думку юних садів’ян. Семикласники нашої школи 2 березня стали учасниками Шевченківського свята «Шляхами Великого Кобзаря», що проводився тут. Працівники бібліотеки підготували багато цікавого для школярів: і відеофільм «Т.Шевченко і Сумщина», і конкурс ерудитів «Що ми знаємо про Шевченка?», й екскурсію у відділ мистецтва, у якому була представлена виставка картин Сумських художників «Квіти-жінкам»… Але коли наші семикласники продекламували Шевченків «Заповіт» і іноземними мовами, здивуванню і захопленню не було меж.
Башлай А. і Расенко М. взяли участь у районному святі, присвяченому 201-й річниці з дня народження Т.Шевченка: «Він учив любити Україну», яке проводилося в цій бібліотеці 6 березня.