• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наказ про переведення та випуск учнів

/Files/images/nakazi/1_kl/03.jpg

Опорний заклад

Садівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Сумської районної ради Сумської області

НАКАЗ

31.05.2018 № 64

Про переведення

учнів 1- 4 класів до наступного класу

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14 липня 2015 року № 762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 30 липня 2015 року № 924/27369, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №778, на підставі результатів навчальної діяльності учнів, за рішенням педагогічної ради школи, протокол № 6 від 24.05.2018 року,

НАКАЗУЮ:

1. Перевести до наступних класів опорного закладу Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів таких учнів 1-4-х класів:

1.1. З 1 класу до 2 класу 25 учнів

1. Білодіда Макара Борисовича

2. Великодного Івана Івановича

3. Ворону Анну Валеріївну

4. Воскобойникова Андрія Олександровича

5. Гузєва Єгора Андрійовича

6. Дейман Поліну Олексіївну

7. Забару Діану Юріївну

8. Зубаху Анастасію Олександрівну

9. Книш Кароліну Сергіївну

10. Кривошей Дар’ю Віталіївну

11. Лисянську Анастасію Геннадіївну

12. Мілікову Олесю Віталіївну

13. Мусієнка Івана Сергійовича

14. Наземцеву Поліну Олександрівну

15. Недядько Дар’ю Віталіївну

16. Очеретька Олександра Богдановича

17. Пономаренка Єгора Михайловича

18. Повстяного Олексія Андрійовича

19. Приходченка Артура Олеговича

20. Салімовську Віолетту Миколаївну

21. Северин Анастасію Юріївну

22. Федірка Юрія Володимировича

23. Ховріча Євгена Миколайовича

24. Ярошенка Єгора Денисовича

25. Кузьміна Назара Вадимовича

1.2. З 2 класу до 3 класу 18 учнів

1. Батуріна Олексія Петровича

2. Башлай Олексія Олександровича

3. Безбабного Максима Миколайовича

4. Горбуль Елеонору Олександрівну

5. Гребченко Марію Миколаївну

6. Ємця Олега Дмитровича

7. Колесніченка Дениса Олександровича

8. Літвінова Ярослава Юрійовича

9. Макаренко Альону Віталіївну

10. Москаленко Сабріну Миколаївну

11. Семененка Кирила Сергійовича

12. Скляренко Євгена Юрійовича

13. Стаднік Ксенію Артемівну

14. Токарева Дениса Сергійовича

15. Усик Анну Сергіївну

16. Угніч Анну Олександрівну

17. Черкас Арсенія Сергійовича

18. Шерстюка Богдана Романовича

1.3. З 3 класу до 4 класу 29 учнів

1. Валюха Богдана Віталійовича

2. Васюхно Дар’ю Сергіївну

3. Васюхно Юлію Сергіївну

4. Ващенка Данііла Олександровича

5. Гордієнка Давіда Федоровича

6. Горлач Евеліну Вікторівну

7. Дубовика Іллю Івановича

8. Жайворонка Назара Сергійовича

9. Єленевського Іллю Миколайовича

10. Караванця Андрія Миколайовича

11. Касьяненко Софію Юріївну

12. Крупського Богдана Юрійовича

13. Лазарєва Ярослава Сергійовича

14. Лісовенко Софію Сергіївну

15. Мащенка Олександра Леонідовича

16. Мірошніченка Назара Олексійовича

17. Наумову Дар’ю Володимирівну

18. Нечухрану Марину Віталіївну

19. Пахомова Давіда Михайловича

20. Понирко Олександру Вадимівну

21. Пономаренка Сергія Віталійовича

22. Резнеченко Юлію Олександрівну

23. Самосадову Вікторію Олександрівну

24. Сітало Юлію Віталіївну

25. Снагощенко Марію Віталіївну

26. Сороку Дар’ю Олексіївну

27. Чаплієва Даніла Денисовича

28. Чирву Романа Вікторовича

29. Швець Анастасію Олександрівну

1.4. З 4-А класу до 5-А класу 17 учнів

1. Балицьку Анну Володимирівну

2.Вернигору Єлизавету Олександрівну

3.Вовченко Надію Василівну

4.Галасюк Анастасію Романівну

5.Коваленка Дмитра Андрійовича

6.Леусенка Олександра Сергійовича

7.Лук’яненко Вікторію Олександрівну

8.Майбороду Поліну В’ячеславівну

9.Мілікову Тетяну Олегівну

10.Подоляк Вікторію Олександрівну

11.Пономаренка Кирила Андрійовича

12. Савицького Нікіту Віталійовича

13.Саєнко Софію Сергіївну

14.Стародуб Поліну Олександрівну

15.Тищенка Давіда Сергійовича

16.Федірка Андрія Володимировича

17.Щербака Антона Олександровича

1.5. З 4-Б класу до 5-Б класу 16 учнів

1. Бабенко Вікторію Олександрівну

2. Батуріна Добриню Петровича

3. Безкоровайну Юлію Юріївну

4. Бенбріка Юнеса Беніахіа

5. Германа Данііла Олександровича

6. Гречану Дар’ю Олександрівну

7. Жайворонок Альону Сергіївну

8. Жирівського Данііла Володимировича

9. Ковальову Ксенію Юріївну

10. Коробця Данііла Ігоровича

11. Рудакова Андрія Андрійовича

12. Сергієнко Софію Сергіївну

13. Скрипченко Вікторію Олександрівну

14. Телевну Поліну Василівну

15. Фірсу Максима Олександровича

16. Юхименко Анну Анатоліївну

2. Перевести до наступних класів учнів Великовільмівської філії Опорного закладу Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів таких учнів 1-4-х класів:

1.1. З 1-Б класу до 2-Б класу 8 учнів

Іванову Ксенію Олександрівну

Казнієнка Нікіту Віталійовича

Козачок Валерію Станіславівну

Павлючка Богдана Олександровича

Пистуненко Дарину Сергіївну

Руденка Владислава Сергійовича

Шерстюка Олексія Сергійовича

Чирву Вадима Віталійовича

З 2-Б класу до 3Б класу:

Баринову Євгенію Юріївну

Книшенко Катерину Андріївну

Мінщик Крістіну Андріївну

Пуздрю Вікторію Олександрівну

Резнікову Вікторію Василівну

Руденку Дмитру Сергійовича

Сухорученка Михайла Васильовича

Ярошенко Юлію Андріївну

З 3Б класу до 4Б класу:

Богдан Богдану Василівну

Глуховцова Дмитра Віталійовича

Березоса Давида Валентиновича

Приходька Тимура Васильовича

Ховрича Ярослава Ігоровича

Спіцина Дениса Вікторовича

З 4Б класу до 5В класу:

Гайдарову Юлію Романівну

Залізну Аню Анатоліївну

Морквіна Андрія Володимировича

Пистуненко Альону Сергіївну

Пікалова Єгора Євгенійовича

Пуздрю Сергія Романовича

Пуздрю Юлію Олександрівну

Таратухіна Максима Олексійовича

З 5В класу до 6В класу:

Довбика Владислава Сергійовича

Корольова Романа Владиславовича

Лисянського Анатолія Олександровича

Снагощенка Андрія Олександровича

З 6Б класу до 7Б класу:

Биковченко Яну Євгеніївну

Войкіна Дмитра Олексійовича

Гайдарова Олексія Андрійовича

Дахно Олену Віталіївну

Завдов'єву Анастасію Євгеніївну

Максименко Євгенію Сергіївну

Морквіна Антона Володимировича

Недайхліб Віру Миколаївну

Пахненка Дмитра Вікторовича

Пистуненко Яну Віталіївну

Таратухіну Юлію Олександрівну

Ховрича Руслана Ігоровича

Ховрич Андрій Ігоровича

Яруту Катерину Вікторівну

З 7Б класу до 8Б класу:

Авраменка Дениса Олександровича

Петеріну Людмилу Андріївну

Котелевець Максима Миколайовича

Красулю Павла Миколайовича

Олійника Данила Олександровича

З 8Б класу до 9Б класу:

Гужву Людмилу Олександрівну

Іванову Альону Олександрівну

Кашубську Анастасію Олегівну

Снагощенку Дар'ю Олександрівну

Снагощенка Михайла Олександровича

3. Перевести до наступних класів учнів Терешківської філії Опорного закладу Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сумської районної ради учнів:

З 2В класу до 3В класу:

Бабича Олександра Романовича

Войтенко Єлизавету Євгеніївну

Войтенко Катерину Віталіївну

Гудкову Софію Сергіївну

Котляр Таісію Олександрівну

Куклу Костянтина Руслановича

Лудченка Якова Сергійовича

Мусієнко Аріну Андріївну

Олійник Ірину Вікторівну

Плюшко Анастасію Юріївну

З 3В класу до 4В класу:

Бембила Владислава Геннадійовича

Заковінька Юрія Петровича

Олефіренка Максима Романовича

Степанченка Нікіту Сергійовича

Токаря Максима Олександровича – індивідуальна форма навчання

Шимошенка Олександра Олександровича

З 4Г класу до 5Г класу:

Заковінька Андрія Івановича

Котляра Віталія Івановича

Лудченка Михайла Сергійовича

Мазного Олександра Івановича

Матвієнко Юлію Вадимівну

Олійник Надію Сергіївну

Паращенка Руслана Ігоровича

Сташкевич Ангеліну Ігорівну

Ступак Христину Вікторівну

Ткаченка Максима Сергійовича

Шинкаренка Захара Олександровича

З 5Г класу до 6Г класу:

Березос Анастасію Сергіївну

Іваницю Тетяну Миколаївну

Чміленко Лілію Олександрівну

Шкрудь Аліну Сергіївну

З 6Г класу до 7В классу:

Бембило Наталію Геннадіївну

Бесараб Ірина Андріївна

Нікітенка Ярослава Сергійовича – індивідуальна форма навчання

Слівняка Артема Олексійовича

Сташкевич Вікторію Ігорівну

Ткаченко Крістіну Сергіївну

З 7В класу до 8В класу:

Гаврилова Павла Вікторовича

Гончаренка Дениса Андрійовича

Гудкова Руслана Вадимовича

Євдокименко Юлію Сергіївна

Лебедку Альону Василівну

Маруну Людмилу Володимирівну

Махотіну Марію Володимирівну

Самусенко Альону Вікторівну

Федик Єлизавету Василівну

Шамрая Руслана Миколайовича

Якименко Софію Вікторівну

З 8В класу до 9В класу:

Гудкова Едуарда Сергійовича

Доценка Богдана Володимировича

Кулик Дар’ю Станіславівну

Мельника Юрія Олександровича

Паращенко Яну Юріївну

Токаря Дмитра Олександровича

Шимошенко Анастасію Олександрівну

Яценко Анастасію Віталіївну

3.

Перевести до наступних класів учнів Шпилівської філії Опорного закладу Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сумської районної ради учнів:


З 1В класу до 2В класу:

Бровдія Богдана Ігоровича

З 2Г класу до 3Г класу:

Івченка Владислава Івановича

Притику Артема Сергійовича

Сизову Надію Олегівну

Снагощенка Ігоря Сергійовича

З 3Г класу до 4Г класу

Геруса Едуарда Володимировича

Мальцеву Альону Валеріївну

Бондарєву Анну Вячеславівну

Рекуненка Нікіту

З 4Д класу до 5Д класу

Авксьон Діану Вячеславівну

Бодаря Артема Олександровича

Грищенка Олександра Віталійовича

Красулю Світлану Сергіївну

Калашника Владислава Сергійовича

З 5Д класу до 6Д класу:

Бондарєва Михайла Вячеславовича

Красулю Ірину Сергіївну

Пономаренка Євгена Олександровича

Сухиненка Дмитра Романовича

Щарбака Константіна Олексанровича

З 6Г класу до 7Г класу:

Косарєву Анастасію Володимирівну

Мальцеву Валентину Вікторівну

Менщика Владислава Сергійовича

Менщика Юліану Сергіївну

Приходько Карину Анатоліївну

З 7Г класу до 8Г класу:

Срібняка Олега Миколайовича

Шаповал Анастасію Вячеславівну

Ковригу Руслана Миколайовича

Слюсаренка Максима Вячеславовича

Директор школи В.А. Сергієнко

/Files/images/nakazi/1_kl/03.jpg




Опорний заклад

Садівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Сумської районної ради Сумської області

НАКАЗ

31.05.2018 № 65

Про переведення учнів

5-8, 10-класів до наступного класу

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14 липня 2015 року № 762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 30 липня 2015 року № 924/27369, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №778, на підставі результатів навчальної діяльності учнів, за рішенням педагогічної ради школи, протокол № 6 від 24.05.2018 року,

1. Перевести до наступних класів таких учнів 5-8-их, 10-го класів:

1.1. З 5-А класу до 6-А класу 19 учнів

1. Бордуна Богдана Олександровича

2. Бурмаку Катерину Іванівну

3. Головка Євгенія Юрійовича

4. Горкаву Христину Олегівну

5. Горову Єлизавету Дмитрівну

6. Дейман Юлію Олексіївну

7. Каплю Мар’яну Романівну

8. Кияненка Євгенія Віталійовича

9. Левченко Катерину Сергіївну

10. Мазну Євгенію Володимирівну

11. Нечухрану Аліну Віталіївну

12. Петренка Богдана Романовича

13. Протасенко Дар’ю Павлівну

14. Рибкіна Дмитрія Андрійовича

15. Салімовську Вероніку Миколаївну

16. Северин Софію Юріївну

17. Скачка Івана Юрійовича

18. Строколіса Арсентія Вадимовича

19. Таранця Михайла Юрійовича

1.2. З 5-Б класу до 6-Б класу 20 учнів:

1. Андрущенко Поліну Валентинівну

2. Братушку Дмитрія Володимировича

3. Братушку Олександра Володимировича

4. Вечірка Андрія Олександровича

5. Друговіна Данііла Олександровича

6. Жайворонка Тимофія Сергійовича

7. Зубко Валерію Олександрівну

8. Манька Михайла Дмитровича

9. Мусатова Давида Станіславовича

10. Омельченко Олександру Віталіївну

11. Павлючка Максима Андрійовича

12. Плиса Артема Євгеновича

13. Пупач Анну Олегівну

14. Радченко Вікторію Анатоліївну

15. Савченка Івана Сергійовича

16. Телевну Діану Василівну

17. Шевченко Єлизавету Андріївну

18. Шевченка Павла Євгеновича

19. Шарубіна Богдана Івановича

20. Шелєхову Віталіну Олександрівну

1.3. З 6-го класу до 7 класу 26 учнів

1. Артюхову Катерину Сергіївну

2. Ареф’єву Віолетту Тимурівну

3. Бескоровайну Оксану Олексіївну

4. Дворника Данила Романовича

5. Дубовика Миколу Володимировича

6. Жибінова Даніїла Віталійовича

7. Заїку Дениса Олександровича

8. Іншина Романа Володимировича

9. Казнієнко Олександру Олегівну

10. Клець Дар’ю Денисівну

11. Коваленка Ярослава Олексійовича

12. Кущенко Василину Сергіївну

13. Кулика Богдана Сергійовича

14. Маас Ясмейн

15. Манжосову Дарію Андріївну

16. Москаленко Камілу Миколаївну

17. Нагорну Валерію Валеріївну

18. Полякову Марію Юріївну

19. Пхенду Софію Олегівну

20. Савченко Катерину Дмитрівну

21. Таланова Дмитра Олександровича

22. Тараненко Софію Сергіївну

23. Шерстюка Артема Віталійовича

24. Шерстюка Вадима Володимировича

25. Шутька Дмитра Миколайовича

26. Юркевич Анастасію Миколаївну

1.4. З 7-го класу до 8-го класу 22 учні

1. Бондарь Вікторію Анатоліївну

2. Васюхно Вероніку Сергіївну

3. Водотику Дениса Олександровича

4. Гузєву Тамілу Андріївну

5. Єгорова Андрія Васильовича

6. Заговайла Олександра Олександровича

7. Камінську Валерію Володимирівну

8. Камінську Вікторію Володимирівну

9. Караванця Станіслава Миколайовича

10. Кищика Євгена Миколайовича

11. Кочеткова Богдана Олександровича

12. Крючкова Сергія Віталійовича

13. Лазоренко Евеліну Євгенівну

14. Манька Дмитра Дмитровича

15. Масалову Вєроніку Романівну

16. Наземцеву Марію Олександрівну

17. Павленко Катерину Сергіївну

18. Пономаренко Олександра Михайловича

19. Повшала Романа Сергійовича

20. Скляренко Катерину Юріївну

21. Солдатенко Аліну Миколаївну

22. Хижнякову Дар’ю Вадимівну

1.5. З 8-го класу до 9-го класу 19 учнів

1. Андрущенка Богдана Валентиновича

2. Гашенко Аліну Сергіївну

3. Голоху Аріну Романівну

4. Горшкова Дмитра Анатолійовича

5. Грищенко Вікторію Олександрівну

6. Дубовика Андрія Романовича

7. Жибінова Михайла Максимовича

8. Зайченка Іллю Сергійовича

9. Книша Данила Сергійовича

10.Кругляк Дарію Іванівну

11.Кулик Катерину Миколаївну

12.Мусатову Ольгу Станіславівну

13.Полонську Ксенію Олександрівну

14.Повстяного Владислава Андрійовича

15.Рибальченко Юлію Ігорівну

16.Снагощенко Інну Віталіївну

17.Терещенко Світлану Олександрівну

18.Чоботарьову Ілону Раджівну

19.Юхименка Богдана Анатолійовича

1.6. З 10 класу до 11-го класу 19 учнів

1. Ворону Дарину Валеріївну

1. Гавриленка Богдана Олександровича

2. Горлач Віталіну Вікторівну

3. Горового Ігоря Сергійовича

4. Деменко Анастасію Миколаївну

5. Довбика Максима Олеговича

6. Заговайло Олександру Олександрівну

7. Клюшник Юлію Володимирівну

8. Остапенка Дениса Юрійовича

10.Павлючок Іванну Миколаївну

11.Приходченко Катерину Анатоліївну

12.Реву Вадима Ігоровича

13.Решетняк Альону Юріївну

14.Семененка Андрія Олександровича

15.Сущенка Дмитра Миколайовича

16.Ткаченка Богдана Олександровича

17.Христову Віту Анатоліївну

18.Шелеста Єгора Олексійовича

19.Шумера Владислава Ігоровича

2. Перевести до наступних класів учнів Великовільмівської філії Опорного закладу Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів таких учнів 5-8-х класів:

2.1. З 5В класу до 6В класу:

Довбика Владислава Сергійовича

Корольова Романа Владиславовича

Лисянського Анатолія Олександровича

Снагощенка Андрія Олександровича

2.2. З 6Б класу до 7Б класу:

Биковченко Яну Євгеніївну

Войкіна Дмитра Олексійовича

Гайдарова Олексія Андрійовича

Дахно Олену Віталіївну

Завдов'єву Анастасію Євгеніївну

Максименко Євгенію Сергіївну

Морквіна Антона Володимировича

Недайхліб Віру Миколаївну

Пахненка Дмитра Вікторовича

Пистуненко Яну Віталіївну

Таратухіну Юлію Олександрівну

Ховрича Руслана Ігоровича

Ховрич Андрій Ігоровича

Яруту Катерину Вікторівну

2.3. З 7Б класу до 8Б класу:

Авраменка Дениса Олександровича

Петеріну Людмилу Андріївну

Котелевець Максима Миколайовича

Красулю Павла Миколайовича

Олійника Данила Олександровича

2.4. З 8Б класу до 9Б класу:

Гужву Людмилу Олександрівну

Іванову Альону Олександрівну

Кашубську Анастасію Олегівну

Снагощенку Дар'ю Олександрівну

Снагощенка Михайла Олександровича

3. Перевести до наступних класів учнів Терешківської філії Опорного закладу Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сумської районної ради учнів:

3.1. З 4Г класу до 5Г класу:

Заковінька Андрія Івановича

Котляра Віталія Івановича

Лудченка Михайла Сергійовича

Мазного Олександра Івановича

Матвієнко Юлію Вадимівну

Олійник Надію Сергіївну

Паращенка Руслана Ігоровича

Сташкевич Ангеліну Ігорівну

Ступак Христину Вікторівну

Ткаченка Максима Сергійовича

Шинкаренка Захара Олександровича

3.2. З 5Г класу до 6Г класу:

Березос Анастасію Сергіївну

Іваницю Тетяну Миколаївну

Чміленко Лілію Олександрівну

Шкрудь Аліну Сергіївну

3.3. З 6В класу до 7В классу:

Бембило Наталію Геннадіївну

Бесараб Ірина Андріївна

Нікітенка Ярослава Сергійовича – індивідуальна форма навчання

Слівняка Артема Олексійовича

Сташкевич Вікторію Ігорівну

Ткаченко Крістіну Сергіївну

3.4. З 7В класу до 8В класу:

Гаврилова Павла Вікторовича

Гончаренка Дениса Андрійовича

Гудкова Руслана Вадимовича

Євдокименко Юлію Сергіївна

Лебедку Альону Василівну

Маруну Людмилу Володимирівну

Махотіну Марію Володимирівну

Самусенко Альону Вікторівну

Федик Єлизавету Василівну

Шамрая Руслана Миколайовича

Якименко Софію Вікторівну

3.5. З 8В класу до 9В класу:

Гудкова Едуарда Сергійовича

Доценка Богдана Володимировича

Кулик Дар’ю Станіславівну

Мельника Юрія Олександровича

Паращенко Яну Юріївну

Токаря Дмитра Олександровича

Шимошенко Анастасію Олександрівну

Яценко Анастасію Віталіївну

4. Перевести до наступних класів учнів Шпилівської філії Опорного закладу Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сумської районної ради учнів:

4.1. З 5Д класу до 6Д класу:

Бондарєва Михайла Вячеславовича

Красулю Ірину Сергіївну

Пономаренка Євгена Олександровича

Сухиненка Дмитра Романовича

Щарбака Константіна Олексанровича

4.2. З 6Г класу до 7Г класу:

Косарєву Анастасію Володимирівну

Мальцеву Валентину Вікторівну

Менщика Владислава Сергійовича

Менщика Юліану Сергіївну

Приходько Карину Анатоліївну

4.3. З 7Г класу до 8Г класу:

Срібняка Олега Миколайовича

Шаповал Анастасію Вячеславівну

Ковригу Руслана Миколайовича

Слюсаренка Максима Вячеславовича

Директор школи В.А. Сергієнко



/Files/images/nakazi/1_kl/03.jpg


Опорний заклад

Садівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Сумської районної ради Сумської області

НАКАЗ

08.06.2018 № 73

Про переведення

учнів 9-го класу

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу, затвердженого наказом МОН України від 14 липня 2015 року № 762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 30 липня 2015 року № 924/27369, рішення педагогічної ради школи від 08 червня 2018 року, протокол № 7

НАКАЗУЮ:

1. Перевести до 10-го класу 18 учнів 9 класу Опорного закладу Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів:

1. Бондарь Катерину Сергіївну

2. Гребенюк Анастасію Віталіївну

3. Єленевську Анастасію Миколаївну

4. Ітакова Артема Руслановича

5. Коржа Данііла Сергійовича

6. Курдес Валерію Анатоліївну

7. Кущенко Єлизавету Сергіївну

8. Лебідя Руслана Вячеславовича

9. Лустенка Олександра Романовича

10. Мігульова Богдана Олександровича

11. Мусієнка Сергія Сергійовича

12. Нагорного Леоніда Сергійовича

13. Нікітіну Марію Андріївну

14. Перепічая Вадима Віталійовича

15. Петухову Вікторію Сергіївну

16. Самсонову Ліліану Павлівну

17. Соляник Дарину Романівну

18. Чоботарьову Аміну Раджівну

2. Перевести до 10-го класу 10 учнів 9 класу Великовільмівської філії Опорного закладу Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів:

1. Іванову Владиславу Дмитрівну

2. Ігнатенко Вероніку Олександрівну

3. Козачка Нікіту Станіславовича

4. Мовчана Романа Віталійовича

5. Пуздрю Олександра Олександровича

6. Радченко Анастасію Ігорівну

7. Резнікова Івана Івановича

8. Салімовську Єлизавету Андріївну

9.Семенець Аліну Анатоліївну

10.Ярошенка Олександра Олександровича

3. Перевести до 10 класу 6 учнів Терешківської філії Опорного закладу Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

1. Бистро Анну Сергіївну

2. Довгаль Лілію Олександрівну

3. Олійника Ігоря Олександровича

4. Петренко Анастасію Вікторівну

5. Скачедуба Андрія Віталійовича

6. Урманчієву Ірину Андріївну

Директор школи В.А. Сергієнко

Кiлькiсть переглядiв: 437

Коментарi