• Ви знаходитесь тут:

Наші традиції

1 ВЕРЕСНЯ
Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ТИЖДЕНЬ ОСЕНІ
Протягом усього тижня учні розповідають про все, чим багата осіння пора, чи то у віршах, чи то у прозі, чи то у рисунках, чи то поробками. Завершується тиждень осені виставкою «Золота осінь» та святами, на яких обираються королеви осені.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ
Починається свято з виставки композицій «Золота осінь», продовжується концертом, підготовленим учнями всієї школи, але основна частина концерту готується учнями випускного класу.

СВЯТО МИКОЛАЯ
На це свято чекають усі. Воно популярне серед дітей на рівні Нового року і дня народження. Святий Миколай не обходить своєю увагою жодного учня школи, навіть тих, хто порушую дисципліну та навчається із лінню, сподіваючись на те, що вони зроблять усе можливе, щоб виправитися.

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК
Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. На ньму першокласники показують, чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; учні середньої школи вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки вітають своїх дітей з тим, що вони подолали першу сходинку у своєму шкільному житті.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ
Це свято
, які полюбляють усі, і не тільки діти. Тому і підготовка до нього проходить із радістю і сподіваннями. Молодші школярі демонструють свої костюми, вміння читати вірші, співати пісні та весело танцювати. За це вони зазвичай отримують від Діда Мороза та Снігуроньки призи та подарунки.

А старшокласники зустрічають Новий рік по-різному. Святкові вечори проходять і у вигляді костюмованого балу-маскараду, і у вигляді змагання двох команд, і у вигляді конкурсу «Новий рік йде по планеті Земля», і у вигляді святкової вистави з використанням машини часу.

СВЯТО ПОДЯКИ
Таке свято проходить в різні часи, бо учні повинні пом´ятати сторінки історії, які принесли людям нашої Держави жахливі хвилини життя, горе і нещастя. Це і роки голодомору та репресій, роки Великої Вітчизняної війни, це і Афганістан та інші гарячи точки, це і Чорнобиль.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА
Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків, першокласників і випускників. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті. Свято завершується останнім дзвоником, який сповіщає учнів про літні канікули, а випускників про те, що закінчується шкільне життя.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР
Пролетіли шкільні роки, пролунав останній дзвоник, закінчилися випускні іспити і ось він – випускний бал. Вручаються атестати, Грамоти, Подяки лунають вітання гостей, учителів, батьків. Потім – остання шкільна дискотека і зустріч світанку. А далі – довга дорога дорослого життя, яку хотілася би, щоб кожний пройшов без перешкод з високо піднятою головою.