День вчителя

2016-10-01

/Files/images/2016-2017_nr/IMG_20160930_130926.jpg

Жовтневі квітнуть небокраї і сонце, ясно посміхнувшись, дарує нам це тепле і радісне свято - День працівників освіти. Вчитель - одна з найважливіших професій. Вона – для обраних. "Письменник живе у своїх книжках, художник — у картинах, скульптор — у створених ним скульптурах, а вчитель — у думках і у справах учнів". Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує своїх рідних наставників, своїх духовних батьків — педагогів. 30 вересня 2016 року учні привітали всіх вчителів та працівників школи теплими вітальними словами. Тих, хто засіває насіння добра і знань, хто відкриває нові небосхили; і побажала всім творчих злетів, щедрої долі і всіх щедрот життя. Відбувся святковий концерт, як вдячність за нелегку працю на ниві освіти, який провели учні з нагоди Дня працівника освіти. У подарунок лунали пісні, танці та веселі сценки. Приємною несподіванкою стали виступи художньої самодіяльності Будинку культури, а саме фольклорного ансамблю «Панянки», Святослава Веремієнка та Євгенії Берегової.

Коваленко Л.П.