Новий рік - 2018 у Садівській школі!

2018-01-02

Новий рік - 2018 у Садівській школі!

До новорічних свят учні Садівської школи готувалися дуже ретельно: вирізали сніжинки, гірляндами прикрашали шкільні коридори, малювали плакати, із задоволенням прикрашали ялинку і актову залу.

В школі були організовані новорічні святкові заходи для учнів 1-11 класів та гостей школи.

27 грудня - 9:30 для учнів 3 класу та для учнів 4-х класів - 11:00 проходила святкова програма, яка містила хороводи, конкурсну програму та інсценізовану новорічну казку, яку традиційно підготували учні школи.

А 28 грудня о 10:00 в 1-2 класах , 13: 30 в 5-7 класах, 17:00 в 8-11 класах пройшли новорічні свята.

Учні вирушили на пошуки Діда Мороза, без якого розпочати свято було неможливо. Школярі поринули у вир незабутніх фантастичних подій, зустрілися з Бабою Ягою, Снігуронькою та іншими казковими героями. Неповторні новорічні костюми, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробили дійство справжньою новорічною пригодою.

Всі учні школи отримали подарунки, танцювали та раділи Новому року.

Школярі весело провели час: змагались у конкурсах, розповідали вірші, співали пісні, водили хоровод.

Зимова казка подарувала їм багато незабутніх святкових вражень. Маскарадні костюми, підготовлені вірші, мелодії новорічних пісень, запальних таночків надовго залишились у пам’яті учнів.

Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання, воно обов'язково здійсниться.

Бажаємо Всім здійснення бажань!

Коваленко Л.П.