Садівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сумської районної ради Сумської області

НАКАЗ

31.05.2016 № 56

Про випуск
учнів 11-го класу

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, рішення педагогічної ради школи від 27 травня 2016 року, протокол № 5

НАКАЗУЮ:

1. Випустити із школи 14 учнів 11 класу

1. Бескоровайного Станіслава Олексійовича

2. Демидовського Віктора В’ячеславовича

3. Курдес Катерину Володимирівну

4. Нагорного Магді Абдулайовича

5. Петеріна Євгена Миколайовича

6. Плахотнікову Катерину Вікторівну

7. Пуригіна Івана Олександровича

8. Руденка Владислава Вадимовича

9. Сущенко Оксану Миколаївну

10. Харченко Владиславу Олександрівну

11. Шерстюк Юлію Миколаївну

12. Шмідта Богдана Вікторовича

13. Яловську Альону Федорівну

14. Яловську Мадонну Антонівну

Директор школи В.А. Сергієнко

Садівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сумської районної ради Сумської області

НАКАЗ

31.05.2016 № 57

Про переведення
учнів 1- 4 класів до наступного класу

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14 липня 2015 року № 762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 30 липня 2015 року № 924/27369, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №778, на підставі результатів навчальної діяльності учнів, за рішенням педагогічної ради школи, протокол № 5 від 27.05.2016 року,

НАКАЗУЮ:

1. Перевести до наступних класів таких учнів 1-4-х класів:

1.1. З 1-А класу до 2-А класу 15 учнів

1. Васюхно Дар’ю Сергіївну

2. Васюхно Юлію Сергіївну

3. Ващенка Данііла Олександровича

4. Дубовика Іллю Івановича

5. Казбан Дениса Андрійовича

6. Караванця Андрія Миколайовича

7. Крупського Богдана Юрійовича

8. Лазарєва Ярослава Сергійовича

9. Лісовенко Софію Сергіївну

10. Мірошніченка Назара Олексійовича

11. Понирко Олександру Вадимівну

12. Резнеченко Юлію Олександрівну

13. Самосадову Вікторію Олександрівну

14. Снагощенко Марію Віталіївну

15. Чирву Романа Вікторовича

1.2. Направити ученицю 1-А класу Снагощенко Анну Олександрівну на засідання Сумської обласної психолого-медико-педагогічної консультації для вирішення питання про її подальше навчання.

1.3. З 1-Б класу до 2-Б класу 16 учнів

1. Бондарєву Анну В’ячеславівну

2. Валюха Богдана Віталійовича

3. Гордієнка Давіда Федоровича

4. Горлач Євеліну Вікторівну

5. Єленевського Іллю Миколайовича

6. Жайворонка Назара Сергійовича

7. Ітакова Валентина Нурахметовича

8. Касьяненко Софію Юріївну

9. Наумову Дар’ю Володимирівну

10. Нечухрану Марину Віталіївну

11. Пономаренка Сергія Віталійовича

12. Сітало Юлію Віталіївну

13. Сороку Дар’ю Олексіївну

14. Торгачова Дмитра Ігоровича

15. Чаплієва Даніла Денисовича

16. Швець Анастасію Олександрівну

1.4. З 2-А класу до 3-А класу 16 учнів

1. Балицьку Анну Володимирівну

2. Вернигору Єлизавету Олександрівну

3. Вовченко Надію Василівні

4. Коваленка Дмитра Андрійовича

5. Леусенка Олександра Сергійовича

6. Лук’яненко Вікторію Олександрівну

7. Майбороду Поліну В’ячеславівну

8. Мілікову Тетяну Олегівну

9. Подоляк Вікторію Олександрівну

10.Пономаренка Кирила Андрійовича

11.Савицького Нікіту Віталійовича

12.Саєнко Софію Сергіївну

13.Стародуб Поліну Олександрівну

14.Тищенка Давіда Сергійовича

15.Федірка Андрія Володимировича

16.Щербака Антона Олександровича

1.5. З 2-Б класу до 3-Б класу 16 учнів

1. Бабенко Вікторію Олександрівну

2. Батуріна Добриню Петровича

3. Безкоровайну Юлію Юріївну

4. Бенбріка Юнеса Беніахіа

5. Германа Данііла Олександровича

6. Гречану Дар’ю Олександрівну

7. Жайворонок Альону Сергіївну

8. Жирівського Данііла Володимировича

9. Ковальову Ксенію Юріївну

10. Коробця Данііла Ігоровича

11. Рудакова Андрія Андрійовича

12. Сергієнко Софію Сергіївну

13. Скрипченко Вікторію Олександрівну

14. Телевну Поліну Василівну

15. Фірсу Максима Олександровича

16. Шапаренко Анастасію Миколаївну

1.6. З 3-А класу до 4-А класу 20 учнів

1. Бондарєва Михайла Вячеславовича

2. Бордуна Богдана Олександровича

3. Бурмаку Катерину Іванівну

4. Головка Євгенія Юрійовича

5. Горкаву Христину Олегівну

6. Горову Єлизавету Дмитрівну

7. Дейман Юлію Олексіївну

8. Каплю Мар’яну Романівну

9. Кияненка Євгенія Віталійовича

10. Левченко Катерину Сергіївну

11. Мазну Євгенію Володимирівну

12. Нечухрану Аліну Віталіївну

13. Петренка Богдана Романовича

14. Протасенко Дар’ю Павлівну

15. Рибкіна Дмитрія Андрійовича

16. Салімовську Вероніку Миколаївну

17. Северин Софію Юріївну

18. Скачка Івана Юрійовича

19. Строколіса Арсентія Вадимовича

20. Таранця Михайла Юрійовича

1.7. З 3-Б класу до 4-Б класу 19 учнів

1. Братушку Дмитрія Володимировича

2. Братушку Олександра Володимировича

3. Вечірка Андрія Олександровича

4. Друговіна Данііла Олександровича

5. Жайворонка Тимофія Сергійовича

6. Зубко Валерію Олександрівну

7. Ітакову Оксану Нурахметівну

8. Мусатова Давида Станіславовича

9. Омельченко Олександру Віталіївну

10. Павлючка Максима Андрійовича

11. Плиса Артема Євгеновича

12. Пупач Анну Олегівну

13. Радченко Вікторію Анатоліївну

14. Савченка Івана Сергійовича

15. Саркісову Кіру Ігорівну

16. Телевну Діану Василівну

17. Шевченко Єлизавету Андріївну

18. Шевченка Павла Євгеновича

19. Шелєхову Віталіну Олександрівну

1.8. З 4-го класу до 5 класу 25 учнів

1. Артюхову Катерину Сергіївну

2. Ареф’єву Віолетту Тімурівну

3. Бескоровайну Оксану Олексіївну

4. Галушку Назара Вікторовича

5. Дворника Данила Романовича

6. Дубовика Миколу Володимировича

7. Жибінова Даніїла Віталійовича

8. Заїку Дениса Олександровича

9. Іншина Романа Володимировича

10. Клець Дар’ю Денисівну

11. Кулика Богдана Сергійовича

12. Коваленка Ярослава Олексійовича

13. Маас Ясмейн

14. Манжосову Дарію Андріївну

15. Москаленко Камілу Миколаївну

16. Нагорну Валерію Валеріївну

17. Полякову Марію Юріївну

18. Пхенду Софію Олегівну

19. Савченко Катерину Дмитрівну

20. Таланова Дмитра Олександровича

21. Тараненко Софію Сергіївну

22. Шерстюка Артема Віталійовича

23. Шерстюка Вадима Володимировича

24. Шутька Дмитра Миколайовича

25. Юркевич Анастасію Миколаївну

2. Класним керівникам 1-4 класів зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради» та в особових справах учнів.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор школи В.А. Сергієнко

З наказом ознайомлені

Класні керівники 1-4 класів:

«____»_________2016 року ________О.А.Вернигора

«____»_________2016 року ________В.С.Лисянська

«____»_________2016 року ________І.С.Федірко

«____»_________2016 року ________Л.М.Пересунько

«____»_________2016 року ________О.О.Бережна

«____»_________2016 року ________В.М. Лоза

«____»_________2016 року ________О.М.Радченко

Садівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сумської районної ради Сумської області

НАКАЗ

31.05.2016 № 58

Про переведення учнів
5-8, 10-го класів до наступного класу

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14 липня 2015 року № 762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 30 липня 2015 року № 924/27369, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №778, на підставі результатів навчальної діяльності учнів, за рішенням педагогічної ради школи, протокол № 5 від 27.05.2016 року,

1. Перевести до наступних класів таких учнів 5-8-их, 10-го класів:

1.1. З 5-го класу до 6-го класу 20 учнів

1. Васюхно Вероніку Сергіївну

2. Водотику Дениса Олександровича

3. Гузєву Тамілу Андріївну

4. Докукіна Станіслава Ігоровича

5. Єгорова Андрія Васильовича

6. Заговайла Олександра Олександровича

7. Камінську Валерію Володимирівну

8. Камінську Вікторію Володимирівну

9. Караванця Станіслава Миколайовича

10. Кищика Євгена Миколайовича

11. Крючкова Сергія Віталійовича

12. Лазоренко Евеліну Євгенівну

13. Масалову Вєроніку Романівну

14. Наземцеву Марію Олександрівну

15. Павленко Катерину Сергіївну

16. Пономаренко Олександра Михайловича

17. Скляренко Катерину Юріївну

18. Солдатенко Аліну Миколаївну

19. Хижнякову Дар’ю Вадимівну

20. Шабаль Дар’ю Романівну

1.2. З 6-го класу до 7-го класу 17 учнів

1. Батуріна Богдана Петровича

2. Гашенко Аліну Сергіївну

3. Голоху Аріну Романівну

4. Горшкова Дмитра Анатолійовича

5. Дубовика Андрія Романовича

6. Жибінова Михайла Максимовича

7. Книша Данила Сергійовича

8. Крикуненко Олександру Іванівну

9. Кругляк Дарію Іванівну

10. Кулик Катерину Миколаївну

11. Мусатову Ольгу Станіславівну

12. Полонську Ксенію Олександрівну

13. Снагощенко Інну Віталіївну

14. Солдатенко Ілону Родіонівну

15. Стебловцева Владислава Євгенійовича

16. Терещенко Світлану Олександрівну

17. Черткову Олександру Русланівну

1.1. З 7-го класу до 8-го класу 18 учнів

1. Бондарь Катерину Сергіївну

2. Гребенюк Анастасію Віталіївну

3. Єленевську Анастасію Миколаївну

4. Ітакова Артема Руслановича

5. Коржа Данііла Сергійовича

6. Курдес Валерію Анатоліївну

7. Лебедя Руслана В’ячеславовича

8. Лустенка Олександра Романовича

9. Мігульова Богдана Олександровича

10. Мусієнка Сергія Сергійовича

11. Нагорного Леоніда Сергійовича

12. Нікітіну Марію Андріївну

13. Перепічая Вадима Віталійовича

14. Петухову Вікторію Сергіївну

15. Самсонову Ліліану Павлівну

16. Саранчу Артема В’ячеславовича

17. Соляник Дарину Романівну

18. Солдатенко Аміну Роджівну

1.4. З 8-го класу до 9-го класу 21 учень

1. Алексейчук Юлію Віталіївну

2. Бабку Марію Володимирівну

3. Бондарєва Богдана Павловича

4. Ворону Дарину Валеріївну

5. Гавриленка Богдана Олександровича

6. Горлач Віталіну Вікторівну

7. Горового Ігоря Сергійовича

8. Деменко Анастасію Миколаївну

9. Дубовика Максима Володимировича

10. Заговайло Олександру Олександрівну

11. Клюшник Юлію Володимирівну

12. Колесніченка Дмитра Олександровича

13. Корнющенка Владислава Ігоровича

14. Остапенка Дениса Юрійовича

15. Павлючок Іванну Миколаївну

16. Реву Вадима Ігоровича

17. Решетняк Альону Юріївну

18. Семененка Андрія Олександровича

19. Сущенка Дмитра Миколайовича

20. Христову Віту Анатоліївну

21. Шелеста Єгора Олексійовича

1.5. З 10-го класу до 11-го класу 11 учнів

1. Башлай Альону Олександрівну

2. Васильченка Володимира Михайловича

3. Гармаша Віталія Віталійовича

4. Мащенко Наталію Леонідівні

5. Омельченко Ганну Віталіївну

6. Радченка Дениса Ярославовича

7. Річковську Віту Олександрівну

8. Рибкіну Олену Юріївну

9. Стародуб Марину Сергіївну

10. Счастлівцеву Дар’ю Олександрівну

11. Шутько Валерію Олександрівну

2. Перевести до 11 класу Кузьменка Євгенія Олександровича, учня 10 класу, який навчався за індивідуальною формою.

3. Перевести до 7 класу Калашникова Володимира Олександровича, учня 6 класу, який навчався за індивідуальною формою.

4. Класним керівникам 5-8,10 класів зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради» та в особових справах учнів.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою

Директор школи В.А. Сергієнко

З наказом ознайомлені

Класні керівники 5-8,10 класів:

«____»_________2016 року ________О.С.Кирюшко

«____»_________2016 року ________О.В.Шуляк

«____»__________2016року _________Н.О.Воскобойникова

«____»_________2016 року ________В.М.Мартиненко

«____»_________2016 року ________Г.В. Олешко

Садівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сумської районної ради Сумської області
НАКАЗ

09.06.2016 № 61

Про переведення
учнів 9-го класу

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу, затвердженого наказом МОН України від 14 липня 2015 року № 762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 30 липня 2015 року № 924/27369, рішення педагогічної ради школи від 09 червня 2016 року, протокол № 6

НАКАЗУЮ:

1. Перевести до 10-го класу 21 учня 9 класу:

1. Вишнякова Кирила Олеговича

2. Демидовську Анастасію В’ячеславівну

3. Донченко Наталію Ігорівну

4. Жайворонок Оксану Сергіївну

5. Жорнокуй Юлію Віталіївну

6. Коржа Дмитра Вікторовича

7. Крючкову Анастасію Віталіївну

8. Кучкову Аліну Михайлівну

9. Лазареву Вікторію Ігорівну

10. Левченка Владислава Станіславовича

11. Мікшеського Сергія Романовича

12. Павленка Олександра Олександровича

13. Панчука Дмитра Станіславовича

14. Пасько Лілію Богданівну

15. Радченко Ірину Анатоліївну

16. Расенка Миколу Миколайовича

17. Рокотова Дениса Сергійовича

18. Стародуба Дмитра Васильовича

19. Шамрай Софію Вікторівну

20. Шаповал Аліну Ігорівну

21. Шарубіна Богдана Ігоровича

1. Видати свідоцтва про базову загальну середню освіту 21 учню 9 класу.
2. Видати свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою та оголосити подяку за активну участь та перемоги у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів
Шарубіну Богдану Ігоровичу.

3. Нагородити похвальною грамотою МОН України «За особливі досягнення у вивченні фізичної культури» та оголосити подяку за активну участь у спортивно-масовій роботі школи:
Мікшевському Сергія Романовичу
Жорнокуй Юлії Віталіївні
Радченко Ірині Анатоліївні.

4. Оголосити подяку за активну участь та перемоги у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів природничого циклу та конкурсів
Панчуку Дмитру Станіславовичу.

5. Оголосити подяку за активну участь у спортивно-масовій роботі школи
Вишнякову Кирилу Олеговичу
Демидовській Анастасії В’ячеславівні
Коржу Дмитру Вікторовичу
Пасько Лілії Богданівні
Расенку Миколі Миколайовичу.

6. Оголосити подяку за активну участь у культурно-масовій роботі школи
Крючковій Анастасії Віталіївні
Шаповал Аліні Ігорівні
Шамрай Софії Вікторівні.

7. Оголосити подяку за учать у спільно-корисній роботі школи
Левченку Владиславу Станіславовичу.

8. Оголосити слова глибокої подяки батькам учнів 9 класу за виховання дітей та тепле батьківське ставлення до школи та її проблем.

9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор школи В.А. Сергієнко

Кiлькiсть переглядiв: 174

Коментарi